Wnuki Kulczyka na "biznesowych Oscarach". Jeremi ma już 20 lat. Podobny do dziadka? Spójrzcie na jego siostrę

Wnuki Jana Kulczyka - Jeremi Kulczyk-Lanckoroński i Weronika Kulczyk-Lanckorońska brylowały na czerwonym dywanie podczas gali nagród Polskiej Rady Biznesu PRB. Zobaczcie, jak prezentowało się rodzeństwo.

27 maja w Warszawie odbyła się 13. edycja gali nagród Polskiej Rady Biznesu PRB (nagroda im. Jana Kulczyka, nagroda im. Andrzeja Czerneckiego i nagroda im. Jana Wejcherta). Nagrody, które potocznie nazywane są "biznesowymi Oscarami" honorują najbardziej prężnie działających polskich przedsiębiorców. Na wydarzeniu nie zabrakło wielu gwiazd, o czym pisaliśmy TUTAJ. Okazuje się, że na gali były obecne także wnuki zmarłego w 2015 roku milionera i zarazem najbogatszego Polaka - Jana Kulczyka. Mowa oczywiście o Weronice Kulczyk-Lanckorońskiej oraz Jeremim Kulczyku-Lanckorońskim.

Zobacz wideo Co odziedziczyli synowie po Przetakiewicz?

Wnuki Jana Kulczyka na salonach

Jeremi Kulczyk-Lanckoroński i Weronika Kulczyk-Lanckorońska są dziećmi Dominiki Kulczyk i jej pierwszego męża - Jana Lubomirskiego-Lanckorońskiego. Jeremi urodził się w 2004 roku, z kolei jego siostra cztery lata później. Rodzeństwo raczej stroni od mediów, choć od czasu do czasu pojawia się na salonach u boku znanych rodziców, a wcześniej również dziadka. Zdjęcia Jeremiego i Weroniki obecnie można znaleźć także w mediach społecznościowych ich ojca, który tytułuje się księciem (kadry znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu).

Teraz 20-latek i jego 16-letnia byli obecni na gali "biznesowych Oscarów". Tego dnia postawili na eleganckie stroje. Jeremi miał na sobie ciemny garnitur w jasne prążki. Do tego biała koszula i bordowy krawat, który idealnie zgrywał się z poszetką. Całość uzupełniały ciemne pantofle. Nie sposób było także oderwać oczu od fryzury 20-latka, który ma piękne i lśniące loki, skręcające się w drobne sprężynki. Równie elegancko prezentowała się Weronika Kulczyk-Lanckorońska. Nastolatka wybrała czarną sukienkę za kolano z gorsetową górą i lekko rozkloszowanym dołem. Małą czarną zestawiła z ciemnymi szpilkami i pasującą kolorystycznie kopertówką. Do tego delikatna biżuteria, subtelny makijaż i rozpuszczone włosy, które układały się w fale. Jak widać, klasyka zawsze się obroni. Zdjęcia Jeremiego i Weroniki znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Kim są wnuki Jana Kulczyka?

Jeremi Kulczyk-Lanckoroński i Weronika Kulczyk-Lanckorońska na co dzień mieszkają w Londynie. To właśnie tam 20-latek jakiś czas temu zaczął studia na jednej z prestiżowych uczelni. O jego edukacji opowiadał dumny z syna Jan Lubomirski-Lanckoroński w rozmowie z "Faktem". "Wybrał kierunek zarządzania, z myślą o przyszłym wkładzie w nasze rodzinne przedsięwzięcia, które kiedyś przejmie. Szczęśliwie, odnajduje także satysfakcję w tym wyborze. Niemniej jednak muszę podkreślić, że jest to niezwykły młody człowiek. Już teraz wdrażany jest w sprawy biznesu oraz Fundacji Książąt Lubomirskich, latem będzie odbywać praktyki i czasem naprawdę muszę pilnować, aby znalazł również chwilę na zwykłe rozrywki młodości. Poważnie traktuje też swoje rodzinne obowiązki. Jestem szczęśliwy, że nie muszę go na to namawiać" - mogliśmy przeczytać. O 16-letniej Weronice nie wiadomo natomiast zbyt wiele. Nastolatka ma jeszcze wiele czasu, by odkryć, czy chce iść w ślady rodziców. 

Czy majętni ludzie powinni płacić odpowiednio wyższe podatki?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.