Kwaśniewska przekazała niepokojące informacje o stanie zdrowia ojca. "Walczy od dłuższego czasu"

Aleksandra Kwaśniewska w najnowszym wywiadzie zdecydowała się powiedzieć więcej na temat zdrowia ojca. Aleksander Kwaśniewski w zeszłym roku musiał przejść pilną operację. Wydawało się, że powoli wraca do zdrowia. Ola przekazała najnowsze wieści. Nie napawają optymizmem.

Aleksandra Kwaśniewska w wywiadach chętnie podkreśla, że ma świetne relacje ze swoimi rodzicami. Córka Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich jest jedynaczką. Zawsze może liczyć na wsparcie rodziców. Prywatnie związana jest z Kubą Badachem i od lat tworzą udaną relację. Aleksandra w nowym wywiadzie postanowiła zdradzić więcej na temat samopoczucia ojca, który jakiś czas temu przeszedł operację i od tamtej pory rzadko widywany jest publicznie. Jak się czuje były prezydent? 

Zobacz wideo Jolanta Kwaśniewska stworzyła instytucję pierwszej damy. "Jak zostałem prezydentem, zaczęła się uczyć angielskiego" [AUTOPROMOCJA]

Kwaśniewska poinformowała o stanie zdrowia ojca. "Walczy od dłuższego czasu"

W sierpniu zeszłego roku na jaw wyszły informacje o problemach zdrowotnych Aleksandra Kwaśniewskiego. Wówczas były prezydent nagle musiał odwołać zaplanowane spotkanie i poddać się pilnej operacji kolana. Jak sam ujawnił, do pogorszenia zdrowia doprowadził zabieg, który określił jako "banalny". W klinice ostrzyknął kolano przed sezonem narciarskim. Niestety pojawiły się komplikacje i doszło do ropnego zapalenie kolana. Polityk miał problemy z chodzeniem i musiał opierać się na kulach. Mimo iż były prezydent powrócił już do obowiązków, kontuzja daje o sobie znać. Aleksandra Kwaśniewska w wywiadzie dla Pomponika została zapytana o stan zdrowia ojca. Podkreśliła, że mimo upływu czasu, nie można mówić o odzyskaniu pełnej sprawności. 

Z tym kolanem tata walczy ciągle, niestety bardzo od dłuższego czasu. Do pracy tata wrócił dawno, ale jest to dłuższy temat

- wyznała córka byłego prezydenta w rozmowie z serwisem Pomponik. 

Aleksander Kwaśniewski podziękował bliskim

Co ciekawe, Aleksander Kwaśniewski regularnie pojawia się na instagramowym live'ach, które organizuje jego córka Ola. Przy okazji jednego z nich nie tylko odpowiadał na pytania fanów, ale zdecydował się na publiczne podziękowania zarówno córce, jak i żonie. Nie ukrywał, że mają znaczący wkład w jego dochodzenie do zdrowia. "Jestem wdzięczny żonie Joli i córce Oli, że się mną opiekowały, dzięki temu żyję i chodzę" - dodał. Więcej prywatnych kadrów byłego prezydenta z córką znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Obserwujesz Aleksandra Kwaśniewskiego w mediach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.