Reżyser "Tańca z gwiazdami" skomentował udział Kaźmierskiej w programie. Nie żałuje. "Spełniła swoją rolę"

Reżyser "Tańca z gwiazdami" postanowił przerwać milczenie i skomentować udział Dagmary Kaźmierskiej w tanecznym show. Okazuje się, że Wojciech Iwański niczego nie żałuje. Zdobył się na dosadne słowa.

Dagmara Kaźmierska była jedną z gwiazd ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Show, które reżyserował Wojciech Iwański wzbudzało wiele emocji. Od samego początku programu Kaźmierska była bardzo surowo oceniana przez jurorów, ale wsparcie widzów pomagało jej przechodzić z odcinka na odcinek. Ostatecznie jednak zdecydowała się zrezygnować z udziału show, tłumacząc to kwestiami zdrowotnymi. Zaledwie tydzień później dziennikarze Goniec.pl opublikowali wyniki śledztwa, z którego wynika, że w przeszłości "królowa życia" miała w brutalny sposób traktować pracujące dla niej kobiety, gdy prowadziła agencję towarzyską. Po publikacji wybuchła medialna afera. Czy twórcy "Tańca z gwiazdami" żałowali, że promowali byłą sutenerkę? "Fakt" zapytał o to reżysera program, Wojciecha Iwańskiego. 

Zobacz wideo Żugaj wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"? Skomentowała

Reżyser "Tańca z gwiazdami" wprost o Dagmarze Kaźmierskiej: Wszyscy wiedzieli, kim jest

Wojciech Iwański to uznany reżyser wielu formatów telewizyjnych, a w ostatnich dniach także dyrektor Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. W rozmowie z "Faktem" Iwański wyznał, że nie żałuje udziału Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami". Dodał, że wszyscy wiedzieli, kim jest celebrytka.  - Nie żałuję, bo ja uważam, że ona spełniła w tym programie swoją rolę. Ma swoją widownię i nie można tak mówić, żeby czegokolwiek żałować. Dagmara jest osobą, która potrafi rozruszać towarzystwo. Oczywiście nie chcę oceniać przeszłości. Można powiedzieć tak: wszyscy wiedzieli, kim jest Dagmara. Zgodziliśmy się i Dagmara wystąpiła w programie. Może nie tańczyła najlepiej, ale miała inne zalety. I to jest bardzo ważne - powiedział Wojciech Iwański. 

Dagmara Kaźmierska wydała oświadczenie: Nie jestem, ani nigdy nie byłam zwyrodnialcem

Przypomnijmy, że tuż po wybuchu medialnej afery Dagmara Kaźmierska wyjechała z najbliższymi do Egiptu. Przez ten czas była dość aktywna w sieci. Reagowała na krytykę internautów, ale nie odniosła się wprost do sprawy. Ostatnio zamieściła na TikToku oświadczenie, w którym postanowiła skomentować doniesienia. - Naprawdę chciałam wam powiedzieć, że nie jestem, ani nigdy nie byłam zwyrodnialcem, tak jak to teraz gdzieś tam wszystko jest przedstawione. Miałam działalność, ostatni raz wam mówię tu, na TikToku - zarabiałam, nie gnębiłam. To są dwie różne rzeczy. Człowiek zeznać może wszystko i różne pobudki nim kierują, bo papier przyjmie wszystko - stwierdziła Kaźmierska. 

Czy uważasz, że nie powinno się już pokazywać Dagmary Kaźmierskiej w mediach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.