Margaret udzielała nam wywiadu. Nagle został przerwany [PLOTEK EXCLUSIVE]

Po występie na Polsat Hit Festiwalu w Sopocie nasza reporterka porozmawiała z Margaret. W pewnym momencie wywiad został przerwany. Co się stało?

Za nami Polsat Hit Festiwal w Sopocie. Na scenie wystąpiła m.in. Roksana Węgiel, która zwróciła uwagę widzów odważną kreacją. Swoje piosenki zaśpiewał także Andrzej Piaseczny. Wokalista bardzo się wzruszył, gdy usłyszał życzenia od swojej siostry. - Kocham cię za wszystkie wspaniałe piosenki, przy których ja dorastałam - mówiła. Skład Polsat Hit Festiwalu zasiliła także Margaret, z którą porozmawiała nasza reporterka. Wokalistka opowiedziała o ważnej kwestii i nagle coś jej przerwało. 

Zobacz wideo

Margaret opowiadała o homofobii. Musiała przerwać przez głośny śpiew

Nasza reporterka Karolina Sobocińska porozmawiała z Margaret o dyskryminacji osób nieheteronormatywnych. Margaret podkreśliła, że chce używać swojego głosu, aby wspierać społeczność LGBTQ+. - To jest dla mnie bardzo ważne - wyjawiła naszej reporterce. Margaret opowiedziała także o szkodliwej retoryce Telewizji Polskiej, z którą współpracowała za czasów rządów Prawa i Sprawiedliwości. - To się zmienia teraz i super - powiedziała. W pewnym momencie wywiad Margaret został przerwany. Powodem był donośny wokal innych uczestników Polsat Hit Festiwalu, którzy śpiewali na ściance "Sto lat". Margaret dołączyła się do życzeń. Nagranie z wypowiedzią wokalistki i niespodziewanym incydentem znajdziecie na górze strony.

Margaret wystąpiła w pierwszym dniu Polsat Hit FestivaluMargaret wystąpiła w pierwszym dniu Polsat Hit Festivalu Margaret wystąpiła w pierwszym dniu Polsat Hit Festivalu. Fot. KAPiF

Margaret o religii w szkołach. "Nie powinno być"

Od jakiegoś czasu trwają żywe dyskusje nad lekcjami religii w szkołach. Nasza reporterka zapytała Margaret, jakie ma zdanie na ten temat. - Jestem świeżo upieczoną apostatką, więc ja uważam, że religii nie powinno być - powiedziała. Nasza reporterka dopytała, dlaczego Margaret zdecydowała się na apostazję. - Po co być w instytucji, której nie rozumiesz? Która do ciebie nie przemawia? Uważam to wręcz za bycie hipokrytą, będąc w Kościele i jawnie to krytykując. A ja chcę być w zgodzie ze sobą - skwitowała Margaret. ZOBACZ TEŻ: Dorota Gawryluk wysłała córkę na religię. Wiara nie była jedyną pobudką. "Nie wyobrażam sobie tego"

Co sądzicie o występie Margaret w Sopocie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.