Marcelina Zawadzka jest w ciąży! "Ogromna wdzięczność". Pokazała zaokrąglony brzuch

Marcelina Zawadzka poinformowała na Instagramie, że spodziewa się dziecka. Ten fakt zakomunikowała poruszającym filmem.

Marcelina Zawadzka opublikowała poruszające nagranie, na którym pozuje razem ze swoim narzeczonym Maxem Gloecknerem. Na wideo widać zaokrąglony brzuch prezenterki. Gwiazda poinformowała, że niebawem zostanie mamą. Czego więcej dowiadujemy się z tego wpisu?

Zobacz wideo Zawadzka wspomina aferę z Janoszek

Marcelina Zawadzka jest w ciąży. Poruszające nagranie

Marcelina Zawadzka we wpisie wyraziła radość z tego, że wkrótce powita na świecie malucha. "Niebawem moje drogie, kochane mamy dołączę do waszego grona - mam. Ogromna wdzięczność, wypełnia mnie po krańce możliwości, za to, że Bóg pozwolił mi zaznać prawdziwej, czystej, pewnej i wzajemnej miłości. Dzięki której powstał jego owoc" - napisała na Instagramie. Kadry z nagrania znajdziecie w galerii na górze strony. W komentarzach nie brakuje gratulacji od znajomych z show-biznesu i fanów. "Wow! Kochana! Cudowna podróż przed wami" - napisała Sonia Bohosiewicz. "Cudowna wiadomość! Gratulacje!" - dodała Anna Mucha. Gratulujemy!

Marcelina Zawadzka tak kiedyś mówiła o macierzyństwie

Wielu internautów zastanawiało się, czy u modelki wystąpił już instynkt macierzyński. Niektórzy zaznaczyli tę kwestię za pomocą nieodpowiedniego komentarza. "Kiedy dzieci? Bo lata lecą..." - takie pytanie otrzymała swego czasu Zawadzka na Instagramie. W odpowiedzi zamieściła zdjęcie z dzieckiem na rękach i partnerem. "Mina małego pasuje do tego pytania..." - oznajmiła krótko. Dziś wiemy, że modelka spodziewa się dziecka razem z Maxem. Ich miłość kwitnie, co sama zainteresowana wielokrotnie potwierdzała w wywiadach. - Jestem bardziej pewna tej relacji, ale i siebie. Człowiek potrzebuje jednak trochę czasu, żeby się upewnić czego chce, jak czuje i tak dalej - mówiła w rozmowie z "Vivą!" Jak z kolei rodzice Zawadzkiej dogadują się z jej zagranicznym narzeczonym? - Moja mama uwielbia sobie gadać i plotkować na mój temat. I ona by chciała sobie pogadać o mnie z Maksem. Mają więc system wymieniania wiadomości za pomocą internetowych tłumaczy. Tak jest się im łatwiej dogadać. […] A mój tata gada z Maksem na migi, to jest takie kochane! - wyjaśniła modelka.

Marcelina Zawadzka o związkuMarcelina Zawadzka o związku KAPiF.pl

Spodziewaliście się takiego newsa od Zawadzkiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.