Anna Dereszowska pokazała serię zdjęć z córką. Lena ma już 16 lat! "Kochamy cię bezwarunkowo"

Anna Dereszowska ma dorastającą córkę. Lena to owoc jej związku z aktorem Piotrem Grabowskim. Z okazji jej urodzin aktorka opublikowała w sieci serię zdjęć z rodzinnego archiwum.

Anna Dereszowska to jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. W swoim dorobku ma zarówno role filmowe, serialowe, jak i teatralne. Pamiętacie ją w "Lejdis", gdzie zagrała u boku Magdaleny Różczki, Edyty Olszówki i Izabeli Kuny? Rola w tym filmie przyniosła jej sporą popularność. Dereszowska pojawiła się w takich produkcjach jak m.in. "Prawo Agaty", "Porady na zdrady", czy "Echo serca" Aktorka jest aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 327 tysięcy internautów. Niedawno podzieliła się w sieci zdjęciami swojej córki Leny, która pod koniec kwietnia skończyła 16 lat. Zobaczcie, jak wygląda najstarsze dziecko aktorki. 

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Córka Anny Dereszowskiej ma już 16 lat. "Kochamy cię bezwarunkowo i jesteśmy z ciebie ogromnie dumni!"

Anna Dereszowska była w przeszłości związana z aktorem Piotrem Grabowskim. Para doczekała się córki Leny, która 30 kwietnia obchodziła swoje urodziny. Dereszowska po rozstaniu z Grabowskim związała się z fotografem Danielem Duniakiem, z którym ma dwóch synów - Maksymiliana i Aleksandra. Z okazji urodzin córki aktorka opublikowała w sieci serię zdjęć z prywatnego archiwum, które opatrzyła poruszającym wpisem. Widać, że łączy je niezwykła relacja i aktorka stara się we wszystkim wspierać swoją córkę. Te słowa wzruszają. Jak wygląda córka Anny Dereszowskiej? Zdjęcia Leny znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Ten piękny człowiek, nasza kochana córeczka, kończy dziś 16 lat! Słonko nasze, myszeczko najukochańsza, ptaszku mały, życzymy ci pięknego, długiego życia obfitującego w inspirujące spotkania z ludźmi, którzy będą cię uskrzydlali! Miłości i zdrowia! Odwagi w poszukiwaniu swoich ścieżek i w podążaniu nimi! Wytrwałości w drążeniu do celów i elastyczności w sposobach ich osiągania!. Kochamy cię bezwarunkowo i jesteśmy z ciebie ogromnie dumni! A resztę, jak tylko cię dopadniemy, powiemy ci osobiście!

- napisała aktorka pod koniec kwietnia. Co ciekawe, kiedy Anna Dereszowska poznała i zakochała się w ojcu Leny, Piotrze Grabowskim, aktor był wówczas żonaty. Ich romans wywołał skandal i odbił się szerokim echem w mediach. Para poznała się na planie serialu "Tajemnica twierdzy szyfrów". Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Piotr Grabowski był wtedy mężem Marty Konarskiej. To dla Dereszowskiej zdecydował się odejść od żony, mimo że miał z nią dwoje dzieci. Do aktorki na długo została przyklejona łatwa femme fatale. "To była trudna miłość. Dzisiaj wiem, że warto było o nią walczyć, by nie przeoczyć uczucia, które przytrafić się może tylko raz w życiu" - wspominała przed laty w rozmowie z "Galą". Więcej o łączącej ich relacji przeczytasz tutaj.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska KAPIF.pl / KAPIF.pl

Anna Dereszowska trafiła z córką na SOR, Wieczór skończył się niespodziewanie

Ostatnio Anna Dereszowska opublikowała w sieci niepokojący wpis. Aktorka poinformowała, że trafiła ze swoją nastoletnią córką na SOR. "Z córeczką na SOR-ze. Oby nic poważnego" - poinformowała przejęta. Jak się później okazało, 16-letnia Lena doznała urazu nogi. Lekarze zadecydowali, aby na nogę założyć jej ortezę. Dereszowska z ulgą podkreśliła, że dobrze, że nie skończyło się na gipsie. Nagła wizyta u lekarza nie pokrzyżowała jednak paniom planów na wieczór. Dereszowska z córką wybrały się na mecz siatkówki na zaproszenie Andrzeja Wrony. "Kontuzja kontuzją, ale nie mogłyśmy nie skorzystać" - podsumowała Dereszowska. 

 
Możesz pójść na kawę z jedną z polskich aktorek. Kogo wybierasz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.