Jak Cichopek zareagowała na ciążę ukochanej Hakiela? Tancerz zmierzył się z niewygodnym pytaniem. Mina mu zrzedła

Marcin Hakiel już niedługo doczeka się trzeciego dziecka. Ukochana tancerza jest w ciąży. W jednym z ostatnich wywiadów Hakiel odpowiedział, czy jego była żona już złożyła mu gratulacje.

Marcin Hakiel i jego partnerka Dominika Serowska spodziewają się dziecka. Para zaskoczyła wiadomością o ciąży podczas jednego z warszawskich eventów. Ukochana tancerza pojawiła się na wydarzeniu w przylegającym do ciała kostiumie i z radością eksponowała zaokrąglony brzuch. W rozmowie ze Światem Gwiazd rozwiała wszelkie ewentualne wątpliwości. - Tak, tak możecie gratulować, wszystko się zgadza. To nie jest jedzenie, tylko nowe życie - podkreśliła. Marcin Hakiel i jego partnerka w jednym z wywiadów zostali zapytani o to, czy była żona tancerza wie już o dziecku i jak Katarzyna Cichopek zareagowała na tę radosną nowinę. Sprawdźcie, co para odpowiedziała na to pytanie. Na tym nie koniec, bo poznaliśmy także ciążowe zachcianki Dominiki. 

Zobacz wideo Jak uczy tańczyć Marcin Hakiel? Sprawdziliśmy to na własnej skórze

Czy Katarzyna Cichopek wie, że Hakiel został ojcem? "Nie mamy kontaktu"

W 2022 roku Katarzyna Cichopek opublikowała w sieci oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu z Marcinem Hakielem. "Podjęliśmy razem decyzję o rozstaniu. 17 lat za nami, wiele wspaniałych chwil, za które sobie dziękujemy. Mamy cudowne dzieci i ze względu na nie, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować" - napisała na Instagramie. Chociaż sprawa miała nie być nigdy więcej komentowana to zraniony Marcin Hakiel udzielił głośnego wywiadu, w którym przyznał, że w ich małżeństwie był "ktoś trzeci". Niedługo potem okazało się, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są w sobie szaleńczo zakochani. Porzucony Hakiel robił wszystko, aby udowodnić w mediach społecznościowych, że on także ułożył sobie życie. Często komentowano, że robi to w tak nachalny sposób, jakby jedynie chciał coś byłej żonie udowodnić. Jeszcze do niedawna Hakiel spotykał się z tajemniczą Dominiką, która nie chciała zdradzić swojej tożsamości. Ostatecznie ich relacja się rozpadła, a miejsce Dominiki zajęła... druga Dominika. Wygląda na to, że tancerz wreszcie odnalazł swoje szczęście. Para spodziewa się dziecka i już tego nie ukrywa. W najnowszym wywiadzie reporterka Pudelka zapytała parę, o to czy Katarzyna Cichopek już wie o dziecku i jak na to zareagowała. Nie dało się ukryć, że Hakiel był dość zmieszany.

Nie wiem, nie wiem. Nie mam kontaktu, także nie wiem

- powiedział i szybko uciął temat. Wygląda na to, że relacje między były małżonkami nie są najlepsze. Para mimo rozstania nadal wychowuje razem dwójkę dzieci, Adama i Helenę. Wiadomo natomiast, jak na wieść o ciąży zareagowały pociechy Hakiela. W dalszej części wywiadu reporterka postanowiła podrążyć temat ciążowych zachcianek. Jak się okazuje, Dominika w tym wyjątkowym stanie czuje się dobrze i nie ma problemów z porannymi nudnościami.

Wszystko w porządku, czuję się dobrze. Nie mam jakichś dolegliwości ciążowych typu młodości czy coś, raczej tylko moje ciało się zaokrągla. Jeżeli chodzi o inne efekty uboczne to raczej nie

- podkreśliła. Jeśli chodzi o zachcianki, to tancerz zasugerował, że jego partnerka pochłania lody i ogórki. - Bądź szczera - zaczął przedrzeźniać partnerkę. Dominika przyznała, że mieszanie ogórków z czekoladą nie jest najlepszym pomysłem, ale właśnie tak się teraz odżywia. 

Ogórki, lody, czekolada. Boże, tak dużo w ogóle mieszam i potem jakoś tak... nie, nie, nie. Nie polecam

- wyznała Dominika w rozmowie z Pudelkiem.

Paulina Smaszcz podekscytowana wiadomością o ciąży Dominiki. "Cudowna wiadomość"

Na wieść o ciąży ukochanej Marcina Hakiela zareagowała była żona Macieja Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz. Poprosiliśmy ją o komentarz w tej sprawie. Smaszcz w wyjątkowo ciepłych słowach odniosła się do tych informacji. - Cudowna, wspaniała, wzruszająca wiadomość, kiedy dzieci mogą się narodzić z miłości i w szczerej, partnerskiej relacji. Życzę zdrowia, ogromu miłości, szczęścia, spokoju i wzajemnego wsparcia z całego serca - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Ukochana Marcina Hakiela jest w ciąży. Czy te informacje cię zaskoczyły?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.