Ukochana Hakiela jest w ciąży. Paulina Smaszcz pospieszyła z życzeniami [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marcin Hakiel i jego partnerka ujawnili ostatnio, że oczekują narodzin dziecka. Z gratulacjami pospieszyła Paulina Smaszcz. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie żałowała ciepłych słów.

Ukochana Marcina Hakiela spodziewa się dziecka. Radosną nowinę o ciąży tancerz i jego partnerka ogłosili podczas wywiadów na ściance jednego z eventów. Na wieści zareagowała już Paulina Smaszcz. Zapytaliśmy byłą żonę Macieja Kurzajewskiego o komentarz. Zdobyła się na wiele ciepłych słów w kierunku zakochanej pary. 

Zobacz wideo Sprawdziliśmy, jakim nauczycielem tańca jest Hakiel

Paulina Smaszcz komentuje informacje o ciąży partnerki Marcina Hakiela. Mówi o wzajemnym wsparciu 

Paulina Smaszcz była wyraźnie poruszona wiadomością o ciąży ukochanej Marcina Hakiela. Z jej wypowiedzi możemy wywnioskować, że bardzo kibicuje zakochanej parze. - Cudowna, wspaniała, wzruszająca wiadomość, kiedy dzieci mogą się narodzić z miłości i w szczerej, partnerskiej relacji. Życzę zdrowia, ogromu miłości, szczęścia, spokoju i wzajemnego wsparcia z całego serca - powiedziała Paulina Smaszcz w rozmowie z Plotkiem. 

Tak dzieci Marcina Hakiela zareagowały na wiadomość o ciąży jego partnerki 

Dodajmy, że z wieloletniego małżeństwa z Katarzyną Cichopek, Marcin Hakiel ma dwójkę dzieci - Adama i Helenę. W rozmowie z portalem Świat Gwiazd tancerz wyjawił, jak na ciążę partnerki zareagowały jego dzieci. - Wydaje mi się, że bardzo dobrze! Na tyle, na ile je znam. Każdy się ucieszył na swój sposób. Wiadomo, że jest to nowa rola, więc i ja się stresuję, i dzieci też mogły być zdziwione. Adam wolałby brata, a Helenka chciałaby siostrę. Może finalnie wyjdzie tak, że będą bliźniaki. Zobaczymy! - powiedział Marcin Hakiel. Zdjęcia tancerza z ukochaną znajdziecie w galerii na górze strony.

Maciej Kurzajewski w "Tańcu z gwiazdami"? "Wywoływałby na pewno wielkie emocje"

Tymczasem Plotek dowiedział się, że Edward Miszczak chciałby ściągnąć do "Tańca z gwiazdami" Macieja Kurzajewskiego. Ten ma jednak warunek. - Udział Maćka wywoływałby na pewno wielkie emocje i przysporzył programowi wiele relacji w mediach. O lepszą reklamę trudno, więc może liczyć na to, że jak się zgodzi na udział w programie, Marcin Hakiel nie znajdzie się w nowej edycji - usłyszeliśmy od osoby z produkcji show. Obecnie mają trwać negocjacje z prezenterem. Czy zobaczymy go w tanecznym programie? To się okaże.

Czy zaskoczyła cię wiadomość o ciąży partnerki Marcina Hakiela?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.