Zaskoczyliśmy Roksanę Węgiel pytaniem, ile kosztuje karton mleka. Ups [PLOTEK EXCLUSIVE]

Roksana Węgiel wkrótce wystąpi na Polsat Hit Festiwalu. Piosenkarka wcześniej uczestniczyła w próbie. Zdążyła jednak odpowiedzieć na kilka pytań w wywiadzie z nami. Jedna z jej odpowiedzi może szokować.

Roksana Węgiel w ostatnim czasie ma dużo na głowie. Dopiero co brała udział w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie dotarła do finału show. Ostatnio 19-letnia piosenkarka stanęła na ślubnym kobiercu wraz z ukochanym Kevinem Mglejem. Zakochani przez długi czas musieli ignorować komentarze na temat różnicy wieku między nimi (dzieli ich osiem lat). Teraz z kolei Roksana przygotowywała się do Polsat Hit Festiwalu. Przy okazji zdążyła odpowiedzieć na kilka pytań. Pewne słowa mogą was zaskoczyć.

Zobacz wideo Kevin Mglej nie szczędził słów na temat afery z byłą partnerką. "Chcę uchronić dobro Williama"

Ile kosztuje karton mleka? Nie uwierzycie, co odpowiedziała Roksana Węgiel

Roksana Węgiel wkrótce pojawi się w Operze Leśnej w Sopocie. Przekazała obserwatorom za pomocą mediów społecznościowych, że jest już gotowa do występu podczas Polsat Hit Festiwalu. Ma za sobą już próbę generalną. 19-latka zdążyła jednak udzielić wywiadu naszej reporterce Karolinie Sobocińskiej. Wokalistka wzięła udział w tzw. szybkich strzałach. Oznacza to, że podawała pierwszą odpowiedź, która przychodziła jej na myśl. W pewnym momencie Roxie została zapytana o to, ile kosztuje karton mleka. Po chwili wokalistka wypaliła: - Nie wiem. Na pozór proste pytanie zagięło 19-latkę. Jak widać, to nie ona zajmuje się w domu tak przyziemnymi sprawami, jak zakupy. Co o tym sądzicie? Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Roksana Węgiel i Kevin Mglej niedawno stanęli na ślubnym kobiercu. Piosenkarka od dawna o tym myślała

Roksana Węgiel ma już za sobą ślub cywilny. Celebrytka wraz z ukochanym planuje jednak ślub kościelny. Jakiś czas temu podkreśliła, że małżeństwo jest jednym z jej marzeń. Kobieta nie ukrywa, że z Kevinem połączyła ją prawdziwa miłość. - W momencie kiedy poznałam odpowiednią osobę, to zaczęłam mocno o tym myśleć i planować wspólną przyszłość. Wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłam i byłam daleka od planowania takich rzeczy, a tutaj sytuacja jest inna. To jest naturalne, że po prostu do tego się dąży w miłości prawdziwej - wyznała jakiś czas temu w jednym z wywiadów z "Faktem". ZOBACZ TEŻ: Co za wieści o Roksanie Węgiel i Kevinie Mgleju. Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw

 
Co sądzicie o odpowiedzi Roksany Węgiel?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.