Kolejna kobieta twierdzi, że jest zaginioną Madeleine McCann. "Proszę, pomóżcie mi"

Minęło 17 lat od zaginięcia Madeleine McCann. Od 2007 roku powstało mnóstwo teorii spiskowych, które mówiły, co mogło stać się z dziewczynką. Głośna była sprawa Julii Faustyny, która podawała się za zaginione dziecko. Teraz kolejna osoba twierdzi, że jest Maddie.

Madeleine McCann zaginęła w 3 maja 2007 roku podczas wakacji z rodziną. Dziewczynka zniknęła z pokoju hotelowego w Portugalii. Do tej pory sprawa nie została rozwiązana. Media co jakiś czas wracają do tematu. Pojawiło się parę przełomów. O porwanie Madeleine McCan jest podejrzewany Christian Brueckner, który odsiaduje wyrok za wykorzystanie seksualne starszej kobiety w 2005 roku. Co więcej, w sieci dawały o sobie znać osoby, które podawały się za Madeleine. Głośną sprawą była przede wszystkim ta z udziałem Julii Faustyny. O Polce usłyszał wówczas cały świat. Jak widać historia lubi się powtarzać. 

Zobacz wideo Na TikToku można znaleźć wiele ciekawych materiałów. Justyna Steczkowska zapoczątkowała nowy trend

Kolejna osoba podaje się za zaginioną Madeleine McCann

O 22-letniej Julii Faustynie głośno zrobiło się jakiś czas temu już jakiś czas temu. Kobieta publikowała w sieci zdjęcia, na których przyrównywała siebie do zaginionej Madeleine McCann. Sprawa została zauważona również przez zagraniczne media. Ostatecznie teoria Julii została obalona nie tylko przez biologicznych rodziców, ale również testy DNA, które odkryły całą prawdę. Julia Faustyna nie jest Madeleine McCann. W sieci pojawiła się jednak inna kobieta, która twierdzi, że to ona jest zaginioną dziewczynką. Florence Harrington zamieściła post w mediach społecznościowych. "Wierzę, że jestem zaginioną Madeleine McCann. Potrzebuję pomocy, pomóżcie mi to nagłośnić!" - napisała na TikToku. W swoich postach podkreśliła, że ma pewne cechy, które upodobniają ją do Maddie. Wspomniała między innymi o Colobomie, czyli malformacji źrenicy. Dodała także, że jest adoptowana i nigdy nie poznała swoich rodziców. Co o tym sądzicie? Zdjęcia Florence Harrington znajdziecie w galerii na górze strony. 

Rodzice Madeleine McCann wydali oświadczenie. Minęło 17 lat od zaginięcia dziecka

Niedawno minęło 17 lat od zaginięcia Madeleine McCann. W rocznicę rodzice dziewczynki napisali oświadczenie na stronie internetowej "Find Madeleine". Emocjonalny post odbił się echem w sieci. "Minęło 17 lat, odkąd Madeleine została nam odebrana. (...) Chociaż mamy szczęście pod wieloma względami i możemy teraz prowadzić stosunkowo normalne życie, to 'życie w zawieszeniu' jest nadal bardzo niespokojne. A nieobecność (Madeleine - przyp.red.) wciąż boli" - czytamy. Rodzice Madeleine podziękowali również za ogromną pomoc, którą otrzymali od wielu osób. "Wasze wsparcie wciąż nas zachęca i wzmacnia naszą siłę, by ruszać dalej" - podkreślili. ZOBACZ TEŻ: Podejrzany o zaginięcie Madeleine McCann stanął przed sądem. Kluczowy świadek twierdzi, że ma nagrania

 
Śledzicie sprawę związaną z Madeleine McCann?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.