Sienkiewicz krótko i dosadnie o zaproszeniu Kaźmierskiej do "TzG". "Uważam, że w telewizji..." [PLOTEK EXCLUSIVE]

Udział Dagmary Kaźmierskiej w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" zakończył się głośnym skandalem. Zapytaliśmy o tę sytuację aktorkę Agnieszkę Sienkiewicz.

Agnieszka Sienkiewicz to popularna polska aktorka, której rozpoznawalność przyniosły przede wszystkim liczne role serialowe. Do najsłynniejszych należy postać Dorotki w "Przyjaciółkach", w którą aktorka wcielała się od 2012 roku. Gdy po dziesięciu latach zdecydowała się odejść z serialu, widzowie byli niepocieszeni. W ubiegłym roku Sienkiewicz postanowiła wrócić na plan polsatowskiego serialu i można było oglądać ją w najnowszych odcinkach. "Przyjaciółki" to jednak tylko jedno z wielu zawodowych osiągnięć Sienkiewicz, które dały jej sławę. W 2014 roku pod opieką Stefano Terrazzino aktorka wygrała "Taniec z gwiazdami".

Zobacz wideo Wymowna odpowiedź

Zapytaliśmy Agnieszkę Sienkiewicz o Dagmarę Kaźmierską

Ostatnia edycja "Tańca z gwiazdami" wzbudziła ogromne kontrowersje. W trakcie emisji show na portalu Goniec.pl ukazały się artykuły opisujące ze szczegółami kryminalną przeszłość Dagmary Kaźmierskiej i czego rzekomo miała dopuszczać się jako właścicielka domu publicznego. Choć celebrytka wycofała się z programu, jeszcze za nim publikacje ujrzały światło dzienne, zarówno na nią, jak i na stację spadła ogromna krytyka. Czy zaproszenie Kaźmierskiej do udziału w tanecznym show było błędem? O to mieliśmy okazję zapytać Agnieszkę Sienkiewicz. Aktorka nie chciała jednak zagłębiać się w ten temat. - Mam swoje zdanie na ten temat, ale  nie obgaduję i nie interesuje mnie opowiadanie o innych osobach i wchodzenie w konflikty medialne - odpowiedziała naszej reporterce Karolinie Sobocińskiej. Aktorka dodała jednak jedno zdanie, które w kontekście tego tematu jest bardzo wymowne.

Uważam, że fajnie, żeby w telewizji promować osoby, które niosą za sobą jakieś wartości i osiągnięcia życiowe

- stwierdziła. Wypowiedź aktorki możecie zobaczyć w materiale wideo na górze strony, a cały wywiad z Agnieszką Sienkiewicz dostępny jest na kanale YouTube Plotka.

Magdalena Stużyńska w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?

Agnieszka Sienkiewicz nie jest jedyną z "Przyjaciółek", która może pochwalić się osiągnięciami na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Ostatnią edycję wygrała Anita Sokołowska, która przez lata wcielała się w produkcji w postać Zuzy. Jak udało nam się ustalić, Edward Miszczak chce skorzystać z tego faktu i ściągnąć do show kolejną gwiazdę "Przyjaciółek", czyli Magdalenę Stużyńską. - Oglądalność ostatniej edycji była tak duża, że Edward musi teraz iść wcześniej obraną strategią, która się sprawdziła i ją kontynuować. W nią wpisuje się właśnie zatrudnianie uwielbianych gwiazd z popularnych produkcji Polsatu. A umówmy się, to trudne, bo prawie każdy już tańczył. Myślę, że w przypadku Magdy w grę wejdą nawet wielkie pieniądze, jakby znowu odrzuciła propozycję. On zrobi wszystko, by ją przekonać - mówi nam osoba z produkcji show. Sienkiewicz wspierała Sokołowską podczas ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami". Ich wspólne zdjęcie znajdziecie w galerii na górze strony.

Oglądasz "Przyjaciółki"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.