Marianna Schreiber mocno uderza w męża. Ależ słowa. "To nie ja zostawiłam kobietę i dziecko"

Marianna Schreiber nie gryzie się w język w dyskusjach w sieci. Tym razem uderzyła w męża, zarzucając mu porzucenie ze względów wizerunkowych.

Marianna Schreiber od dłuższego czasu jest aktywna w sieci i często przez swoje publikacje wzbudza kontrowersje. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawił się wpis z pytaniem, co fani powiedzieliby jej przez telefon. Jeden z internautów nie miał wątpliwości, co by jej zarzucił. Celebrytka mocno odpisała i jednocześnie uderzyła w swojego (jeszcze) męża. 

Zobacz wideo W otoczeniu Pawła Domagały jest teraz dużo rozwodów

Marianna Schreiber odpowiada internaucie. Jednocześnie uderza w męża 

Celebrytka była zszokowana, gdy dowiedziała się z mediów, że niedługo dojdzie do jej rozwodu z posłem Prawa i Sprawiedliwości, Łukaszem Schreiberem. Marianna nie miała jednak zamiaru rezygnować ze swojej działalności w sieci i ruszyła do przodu. Jej aktywność w social mediach jest jednak dość kontrowersyjna. Niedawno pojawił się wpis, w którym Schreiber zadała pytanie: "Gdybyście mogli zadzwonić do Marianny, co byście jej powiedzieli?". Jedna z użytkowniczek Instagrama postanowiła wyjawić, co by powiedziała. "Tak jak cię lubiłam, tak cię nienawidzę. Swoją rodzinę rozwaliłaś, męża straciłaś, dziecku ojca zabrałaś, a komuś robisz kazania! Żałosne to jest..." - napisała kobieta. Marianna nie miała zamiaru pozostawić tego bez odpowiedzi. Celebrytka w mocnych słowach skomentowała sprawę i uderzyła w męża. 

Przepraszam bardzo, ale coś pani przeoczyła. Dlaczego? Bo to nie ja zostawiłam kobietę i dziecko dla PR w wyborach. Także przykro mi, ale posiada pani złe informacje. Mimo wszystko staram się sama dźwigać wszystkie obowiązki i zapewniać swojemu dziecku co najlepsze. Bo z dnia na dzień zostałam ze wszystkim sama. Ze wszystkim. Jako kobieta, życzę pani wszystkiego dobrego i wiele empatii do samotnych matek. Pozdrawiam

- napisała Marianna. 

Co powiedzieliby inni obserwatorzy? Reakcje były skrajne 

Zadane przez Mariannę pytanie wzbudziło emocje i sporo reakcji. Zdjęcia celebrytki znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Internauci byli w tej sprawie podzieleni. Jedni zdecydowaliby się na krytyczne słowa wobec celebrytki. "Żeby przestała wchodzić w cudze życie..." - czytamy pod postem. Większość miała do przekazania jednak miłe słowa. "Jesteś atrakcyjna i nie przejmuj się tym, co mówią inni", "Że wspieram ją jako kobieta i życzę wszystkiego najlepszego w życiu", "Trzymam kciuki za dalsze działania, robisz wiele dobrego i jesteś bardzo wartościowym człowiekiem" - pisali internauci.  

Marianna Schreiber pozywa doradcę PiS. 'Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca'Marianna Schreiber pozywa doradcę PiS. 'Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca' Marianna Schreiber pozywa doradcę PiS. 'Takie rzeczy nie powinny mieć miejsca', fot. Youtube @Kanał Zero

Co myślisz o zachowaniu Łukasza Schreibera, który o rozwodzie poinformował w wywiadzie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.