Łukasz Nowicki straci pracę w TVP? Gospodarz "Postaw na milion" przerwał milczenie

W związku z trwającymi w TVP zmianami od jakiegoś czasu media zastanawiały się, czy Łukasz Nowicki nadal będzie gospodarzem teleturnieju "Postaw na milion". Ostatnio prezenter wreszcie postanowił ujawnić prawdę.

Łukasz Nowicki w ubiegłym roku po 13 latach zrezygnował z prowadzenia "Pytania na śniadanie". "To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów" - napisał wówczas na Instagramie. Prezenter nadal pojawiał się na antenie TVP w teleturnieju "Postaw na milion". Zmiany w Telewizji Polskiej trwają jednak w najlepsze i wiele gwiazd obawia się o swoją pracę. Ostatnio posady w "Kole Fortuny" stracili Norbi i Izabella Krzan oraz Sławomir i Kajra, którzy nie pojawią się w "Tak to leciało!". Czy podobny los czeka także Łukasza Nowickiego? Wszystko już wiadomo.

Zobacz wideo Marta Surnik została na Woronicza mimo zmian w TVP. "Nie dotyka to nas"

Łukasz Nowicki straci pracę w TVP? Gospodarz "Postaw na milion" przerwał milczenie

Łukasz Nowicki jest gospodarzem teleturnieju "Postaw na milion" od ponad 13 lat, czyli od początku emisji programu. Trudno więc wyobrazić sobie w roli prowadzącego kogoś innego. W obliczu trwających w TVP zmian pojawiły się jednak spekulacje na temat zwolnienia prezentera. Nowicki postanowił w końcu zareagować na plotki. W rozmowie z "Faktem" zdradził, że widzowie nadal będą mogli go oglądać w "Postaw na milion". Teleturniej powróci na antenę telewizyjnej Dwójki już jesienią. Będzie to 29. sezon programu.

Radykalne zmiany w Telewizji Polskiej. Wielu prezenterów straciło pracę. "Terminy gonią"

Pierwsza fala zmian w Telewizji Polskiej rozpoczęła się jeszcze zimą. Z widzami pożegnali się wówczas  między innymi wszyscy dotychczasowi gospodarze "Pytania na śniadanie". Transformacja TVP nie zakończyła się jednak na tym i trwa nadal. Niebawem z anteny znikną również Sławomir i Kajra, który prowadzili muzyczny teleturniej - "Tak to leciało!". Parę discopolowców zastąpi Kacper Kuszewski. Nowych gospodarzy będzie miało również "Koło Fortuny". Zamiast Norbiego i Izabelli Krzan na ekranie pojawią się Błażej Stencel i Agnieszka Dziekan. "Długo czekaliśmy na tę informację, a terminy gonią. Tak, Błażej poprowadzi teleturniej" - potwierdziła w rozmowie z "Faktem" osoba związana z Telewizją Polską. ZOBACZ TEŻ: Ujawniono nazwisko nowego trenera "The Voice of Poland". Występował w TVP za czasów PiS-u i mu się mocno oberwało

Chcielibyście, żeby teleturniej "Postaw na milion" miał nowego gospodarza?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.