W Polsacie nerwowo w związku z Gawryluk. Dziennikarze "nie chcą być częścią sztabu wyborczego"

Dorota Gawryluk po raz kolejny stała się bohaterką publikacji dotyczących wyborów prezydenckich. Dziennikarka nie potwierdziła takiego scenariusza, a jej koledzy z pracy już są pomawiani o bycie częścią sztabu wyborczego.

Prowadząca program "Lepsza Polska" jest również prezeską "Stowarzyszenia Programu Lepsza Polska", co dla wielu stało się pewnym sygnałem - zaczęto jeszcze bardziej podejrzewać dziennikarkę o planowanie startu w wyborach. Co mówi sama zainteresowana? "Jeśli zdecyduję się kandydować w wyborach - nie będę tego ukrywała" - taki komentarz Gawryluk przekazuje Wirtualna Polska. Teraz głośno jest na temat reakcji dziennikarzy stacji, w której od lat działa prezenterka.

Zobacz wideo Dziennikarz Polsatu i skarga. Rozpętała się burza

Dorota Gawryluk rozzłościła pozostałych prezenterów Polsatu? "To staje się coraz trudniejsze do zniesienia"

Pracownicy Polsat News podzielili się swoją opinią na temat wspomnianych spekulacji z Wirtualną Polską. - Dziennikarz może odpowiedzieć tylko w jeden sposób: nie, nie startuję w wyborach prezydenckich i w ogóle o tym nie myślę, nie rozważam, nie ma takiego tematu. Moim zdaniem każda inna odpowiedź wyklucza pracę dziennikarza i szkodzi całej stacji - mówi jeden z rozmówców, który wolał zachować anonimowość. Co przekazał drugi pracownik stacji? - Zatrudnialiśmy się w stacji informacyjnej jako dziennikarze, a nie potencjalne zaplecze sztabu wyborczego - oznajmił. Co zaskakujące, niektórzy rozważają zmianę pracy, więc sprawa jest naprawdę poważna.

Polsat może czekać kolejna fala odejść i rewolucja

- zaznaczył rozmówca. 

Bogdan Rymanowski ma jasny plan dotyczący Polsatu

Poza Danutą Gawryluk jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy stacji jest dawny prowadzący program "Uwaga!". Wielu pokłada nadzieję w Rymanowskim na stosowną reakcję dotyczącą doniesień na temat Gawryluk. - To staje się coraz trudniejsze do zniesienia. Ludzie są przekonani, że dość spekulacji ma też Bogdan Rymanowski i nie chciałby pracować w sztabie Gawryluk, a cała dyskusja godzi w jego wizerunek. Ludzie liczą, że on w końcu jakoś zareaguje. Nie może być tak, że twarz telewizji informacyjnej nie potrafi powiedzieć jednoznacznie, czy będzie startowała w wyborach prezydenckich. To jest kompromitacja, bo ludzie zaczynają pytać, czy pracuję w partii Polsatu - przekazuje informator. Sam zainteresowany zabrał głos w sprawie, ale tylko w kontekście własnych planów zawodowych. "Nie planuję odchodzić z Polsatu" - oznajmił krótko w wiadomości dla serwisu. Wspólne zdjęcia Rymanowskiego i Gawryluk znajdziecie w galerii.

Bogdan Rymanowski o PolsacieBogdan Rymanowski o Polsacie KAPiF.pl

Zagłosowalibyście na Dorotę Gawryluk?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.