Krystian Wieczorek zabrał o 17 lat młodszą ukochaną na premierę spektaklu. Co za kreacja!

Premiera spektaklu teatralnego "Miłość i polityka" przyciągnęła na czerwony dywan znane nazwiska. Wśród nich nie zabrakło popularnego aktora, Krystiana Wieczorka, który zdecydował się na pozowanie na ściance z młodszą ukochaną.

Na premierach często możemy zobaczyć wiele znanych twarzy polskiego show-biznesu. Tym razem gwiazdy pojawiły się na wydarzeniu dotyczącym premiery sztuki "Miłość i polityka". Na czerwonym dywanie mogliśmy zobaczyć, m.in. Krystiana Wieczorka, który postanowił zabrać ze sobą młodszą o kilkanaście lat żonę. 

Zobacz wideo Karolina Szymczak o tym, jak to jest być żoną Piotra Adamczyka

Krystian Wieczorek pozuje u boku młodszej żony. Spójrzcie na jej pióra!

Na co dzień widzowie mogą kojarzyć aktora z jego roli Andrzeja Budzyńskiego, w którego od lat wciela się. w serialu "M jak miłość". Nie jest to jednak jedyne zajęcie Wieczorka, który również grywa w teatrze - w tym właśnie w spektaklu "Miłość i polityka". Gwiazdor pojawił się na premierze u boku żony, która jest od niego młodsza o 17 lat. Para pobrała się w 2016 roku. Aktor postawił na modną, granatową marynarkę w białe paski oraz szarą koszulę. Jeśli chodzi o dół - Wieczorek wybrał jasne, lniane spodnie oraz sportowe buty. Jeśli chodzi o jego żonę, Marię Szafirską, kobieta wybrała czarną, asymetryczną sukienkę, która odsłoniła jej ramiona. Zasłoniła je po części piórami, które były dodatkiem na górze kreacji. Jeśli chodzi o buty, było spokojnie i klasycznie - aktorka wybrała czarne sandały na szpilce. Zdjęcia zakochanych oraz pozostałych gwiazd na premierze znajdziecie na górze strony w galerii. 

Jacek Kopczyński w kaszkiecie. Odmieniony Bartłomiej Nowosielski zabrał żonę

Jacek Kopczyński postanowił wybrać się na premierę w dość klasycznym stylu. Aktor postawił na białą koszulę, którą odpowiednio wystylizował, podwijając rękawy. Założył luźne, czarne spodnie oraz jasne, sportowe obuwie. Wyróżniającym się elementem był szary kaszkiet. Bartłomiej Nowosielski niedawno przeszedł sporą metamorfozę i znacząco schudł. Aktor pojawił się na wydarzeniu u boku ukochanej żony. Mężczyzna postawił na luz - czarny T-shirt i jasne spodnie, a także białe trampki. Widać, że gwiazdy uwielbiają obecnie stawiać na wygodne obuwie. Eweliny Kudeń-Nowosielska wybrała długi, czarny kombinezon z paskiem w talii. Dodatkiem były okrągłe, złote kolczyki

Krystian Wieczorek zabrał o 17 lat młodszą ukochaną na premierę spektaklu. Spójrzcie na te pióra!Krystian Wieczorek zabrał o 17 lat młodszą ukochaną na premierę spektaklu. Spójrzcie na te pióra! Fot. KAPIF.p;

Kto najlepiej prezentował się na premierze?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.