Jest najstarsza z sześciorga dzieci Jana Frycza. Niewielu wie, że też jest aktorką. I nie chodzi o Olgę

Jan Frycz z dwóch małżeństw doczekał się sześciorga dzieci. Olga Frycz jest dobrze znana w mediach, jednak nie jest jedyną córką aktora, która poszła w jego ślady.

Jan Frycz na ślubnym kobiercu stawał trzykrotnie. Pierwszą żoną aktora była Grażyna Laszczyk, która także jest aktorką. Para poznała się jeszcze w czasie studiów i zdecydowali na ślub w bardzo młodym wieku. Jak podaje "Viva!", zakochani mieli wówczas po 20 lat. W 1977 roku na świat przyszła córka pary, Gabriela. Małżeństwo Frycza i Laszczyk nie przetrwało jednak próby czasu.

Zobacz wideo Są bardzo nietypowe

Najstarsza córka Jana Frycza jest aktorką. Gabriela Frycz spełnia się w teatrze

Gabriela Frycz postanowiła kontynuować rodzinną tradycję. W 2002 roku ukończyła Wydział Aktorski PWST w Krakowie, a tuż po studiach związała się z Teatrem Śląskim w Katowicach. Przez lata swojej kariery pojawiała się sporadyczne w filmach i serialach. Można było oglądać ją w epizodach m.in. w "Na Wspólnej", "Ojcu Mateuszu" czy "Pensjonacie pod różą". Szklany ekran nie przyniósł jej jednak medialnego rozgłosu. Zdaje się też, że Gabriela Frycz szczególnie o niego nie zabiega. Od lat związana jest z Teatrem Nowym w Poznaniu i spełnia się na scenie. W marcu tego roku została odznaczona Brązowym Medalem "Zasłużony Kulturze Gloria Artis" w dziedzinie teatru. Jak wygląda najstarsza córka Jana Frycza? Zdjęcia Gabrieli Frycz znajdziecie w galerii na górze strony.

Kim są pozostałe dzieci Jana Frycza?

Drugą żoną Jana Frycza była Agata Frycz. Jak donosi "Viva!", para poznała się jeszcze w latach liceum. Małżonkowie doczekali się pięciorga dzieci. Najbardziej rozpoznawalną pociechą pary jest aktorka i influencerka Olga Frycz, której popularność przyniosły m.in. role w filmach "Wszystko, co kocham", "80 milionów" czy "Boże skrawki". Jan i Agata Fryczowie mają też córkę Marię oraz trzech synów - Michała, Wojciecha i Antoniego. Drugie małżeństwo aktora także rozpadło się po pewnym czasie. W mediach kilka lat temu pojawiało się sporo spekulacji na temat relacji Frycza z dziećmi, które zwłaszcza tuż po rozwodzie miały być rzekomo dość trudne. Obecnie aktor jest w trzecim związku małżeńskim. Jego żoną jest Małgorzata Frycz, a para regularnie widywana jest razem na oficjalnych wyjściach.

Wiedziałeś/aś, że najstarsza córka Jana Frycza jest aktorką?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.