"Fin del Mundo?". Popławska w nieco retro wydaniu. Zamachowski u boku Muskały [ZDJĘCIA]

Premiera filmu "Fin del Mundo?" zgromadziła wielu gości specjalnych. Na liście nie zabrakło między innymi Aleksandry Popławskiej, która zagrała w produkcji, a także Gabrieli Muskały ze Zbigniewem Zamachowskim.

W dramacie Piotra Dumały możemy zobaczyć takie znane polskie nazwiska jak Aleksandra Popławska, Gabriela Muskała, Mariusz Bonaszewski czy Magdalena Różańska. Część aktorów chętnie pozowała przed fotoreporterami podczas oficjalnej premiery. Jesteście ciekawi ich stylizacji?

Zobacz wideo Dawna miłość Zamachowskiego o studiach córki

Aleksandra Popławska postawiła na klasyczną czerń. Zamachowski i Muskała również

Pierwsza z wymienionych aktorek wcieliła się w filmie w postać Joanny. Postanowiła zapozować do kilku zdjęć z reżyserem "Fin del Mundo?", przez co możemy zauważyć jej nietypową, ale wciąż kobiecą stylizację. Popławska miała na sobie czarną bluzkę z koronką i głębokim dekoltem, spódnicę i długi, cienki płaszcz w tym samym kolorze. Dobrała do tego czarny kapelusz i okrągłe, ciemne okulary w stylu retro, dodając tajemniczości całej stylizacji. Co z kolei zaobserwowaliśmy u Gabrieli Muskały? Aktorka, która zagrała w filmie Maszę, również postawiła na czerń. Miała na sobie szerokie spodnie z czarnym topem i marynarką ze złotymi guzikami, która była do kompletu. Tego wieczoru mogła liczyć na wsparcie partnera, Zbigniewa Zamachowskiego. Aktor pojawił się na premierze w nieco bardziej casualowym wydaniu, co możecie zaobserwować w naszej galerii na górze strony.

Gabriela Muskała i Zbigniew Zamachowski są parą prawie trzy lata. "Artyści nie są łatwymi partnerami"

Aktorski duet rzadko mówi o swojej relacji. Muskała jednak postanowiła zrobić wyjątek. Udzieliła swego czasu wywiadu w podcaście "Porażka czyli sukces", gdzie opowiedziała o związku z aktorem. - Artyści, i ja się do nich zaliczam, nie są łatwymi partnerami. (...) Ale ja mam szczęście, że naprawdę trafiam na takich facetów, którzy mnie bardzo inspirują, a którzy przede wszystkim mają poczucie humoru. I to jest to, co ja w mężczyznach cenię najbardziej. Uczciwość, szczerość i uwaga na mnie, bo artyści są egocentrykami - wyznała. Zamachowski jest dla niej dużym wsparciem. - Cudowne poczucie partnerstwa i swobody, akceptacji absolutnej i to, że ja się z tym człowiekiem mogę śmiać przede wszystkim. Ale też mogę mu się wypłakać w ramię, jak trzeba, i pomóc, jak jemu jest ciężko - dodała

Muskała i Zamachowski w kinieMuskała i Zamachowski w kinie KAPiF.pl

Kto z polskich gwiazd ma najlepszy styl?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.