Zaskakująca metamorfoza Alicji Majewskiej. Nie ma śladu po lokach. "Nie do poznania"

Alicja Majewska od zawsze wierna jest kręconym włosom. Ostatnio wokalistka postanowiła jednak zaszaleć z fryzurą. Efektami metamorfozy pochwaliła się na Instagramie.

Alicja Majewska zadebiutowała na scenie ponad 50 lat temu. Artystka od tamtej pory wierna jest krótkim kręconym włosom. Taka fryzura to jej znak rozpoznawczy. Ostatnio jednak piosenkarka zaprezentowała się na Instagramie w zupełnie innym wydaniu. Odmieniona gwiazda zebrała mnóstwo komplementów. Wielu internautów stwierdziło, że nowe włosy odmłodziły artystkę.

Zobacz wideo Alicja Majewska została zapytana o Alicję Węgorzewską. Padły ważne słowa

Zaskakująca metamorfoza Alicji Majewskiej. Nie ma śladu po lokach. "Nie do poznania"

Alicja Majewska przez całą swoją trwającą ponad pół wieku karierę nosiła krótkie kręcone włosy. Ostatnio jednak zaskoczyła swoich fanów i pokazała się w nowej fryzurze. Na głowie piosenkarki pojawiły się długie falowane pukle w odcieniu jasnego blondu. Choć metamorfoza jest jedynie zasługą peruki, fani byli zachwyceni nową wersją artystki. W komentarzach zaroiło się od komplementów. "Pani Alicjo! Szał i obłęd! Wspaniała metamorfoza", "Piękne pani wygląda w długich włosach. Ale w swoich włosach pani też pięknie wygląda", "Pięknie pani w takich włosach, nie do poznania", "Wygląda pani teraz przepięknie i młodo! Jestem pod wrażeniem" - pisali internauci. Zdjęcia Alicji Majewskiej w odmienionej fryzurze znajdziecie w naszej galerii.

Alicja MajewskaAlicja Majewska KAPiF

Alicja Majewska zdradza sekrety diety. "Nie jestem męczennicą idealnej figury"

Znakiem rozpoznawczym Alicji Majewskiej są nie tylko kręcone włosy. Artystka może poszczycić się też wyjątkowo smukłą sylwetką. W rozmowie z "Faktem" zdradziła, że utrzymanie szczupłej figury w jej przypadku nie wymaga wielu wyrzeczeń. "Nie jestem męczennicą idealnej figury, bo zmieniły mi się na szczęście gusta jedzeniowe. Kiedyś byłam łakomczuchem, ale to było 50 lat temu" - powiedziała. Artystka przyznała, że unika jedzenia słodyczy. Nie jest to dla niej jednak zbytnim poświęceniem, gdyż po prostu za nimi nie przepada. "Na co dzień preferuję sałatę i śledzika. Nie przepadam za słodyczami, więc to pewnie sprzyja mojej szczupłej sylwetce" - wyznała. ZOBACZ TEŻ: Wyciekły zarobki Alicji Majewskiej. Znalazła sposób, żeby odbić sobie marną emeryturę

Jak oceniacie metamorfozę Alicji Majewskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.