Rozwiedli się po dwóch latach. Mariusz Czerkawski wprost o dzisiejszej relacji z Izabellą Scorupco

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski tworzyli niegdyś jedną z najgorętszych par show-biznesu. Choć nie są razem już od lat, wiadomo, jak wyglądają ich dzisiejsze stosunki.

Rozchwytywana modelika i aktorka oraz utalentowany hokeista poznali się w połowie at 90. Izabella Scorupco była wówczas krótko po międzynarodowym sukcesie filmu "GoldenEye", a Mariusz Czerkawski wyrastał na gwiazdę swojej dyscypliny. Para pobrała się w lipcu 1996 roku, a rok później doczekali się córki Julii. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Scorupco i Czerkawski rozstali się w 1998 roku.

Zobacz wideo Jakie miał plany po zakończeniu kariery?

Mariusz Czerkawski i Izabella Scorupco utrzymują dobry kontakt do dziś

Mariusz Czerkawski po latach w rozmowie z "Galą" przyznał, że do rozpadu małżeństwa przyczyniły się trudności w pogodzeniu ich karier. - Coraz częściej pojawiały się różnice zdań - wspominał. Okazuje się jednak, że byłym małżonkom udało się dojść do porozumienia i dziś pozostają w przyjacielskich stosunkach. - Z pierwszą żoną mamy fajny kontakt, mamy wspaniałą córkę. Często, kiedy jesteśmy w Stanach, spędzamy czas wspólnie z Emilią czy synem Iwo, odwiedzamy się - mówił były hokeista w rozmowie z serwisem sportowefakty.wp.pl. Czerkawski nie ukrywa, że cieszy się, iż przeszłość zostawili za sobą.

Fajnie, że udało się to tak poukładać. Obojętnie, co się wydarzyło, nadal musisz pracować nad tym, aby było okej. Dać sobie szansę, żeby wszystko znów zadziałało

- dodał.

Mariusz Czerkawski i Izabella Scorupco założyli nowe związki

W tym samym wywiadzie Czerkawski podkreślił, że po rozstaniu ze Scorupco spotkał wspaniałą kobietę, z którą jest szczęśliwy od ponad 20 lat. W 2007 roku były hokeista poślubił modelkę Emilię Raszyńską, a syn pary przyszedł na świat dwa lata później. Izabella Scorupco także doczekała się syna, którego ojcem jest jej drugi mąż. W 2003 roku aktorka wyszła za PR-owca Jeffreya Reymonda. Małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu, a para rozwiodła się w 2015 roku. Cztery lata później Scorupco ponownie stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest biznesmen Karl Rosengren. Jesteście ciekawi, jak Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski wyglądają dzisiaj? Zdjęcia aktorki i sportowca znajdziecie w galerii na górze strony.

Przyjaźnisz się ze swoimi eks?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.