Majdan pozuje z wyrośniętymi synami Rozenek. Jak z filmu. "To niesamowite"

Radosław Majdan budując relację z Małgorzatą Rozenek zadbał także o kontakt i bliskość z jej synami z poprzedniego związku. Przez lata nawiązała się między nimi przyjaźń. Były piłkarz właśnie opublikował zdjęcie z chłopcami. Zwrócił uwagę na jeden ważny aspekt.

Radosław Majdan w 2016 roku stanął na ślubnym kobiercu z Małgorzatą Rozenek. Kilka lat temu para spełniła marzenie o wspólnym dziecku. Syn pary, Henio, w tym roku kończy już cztery lata i jest oczkiem w głowie swoich sławnych rodziców. Para wychowuje także synów celebrytki z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.  Stanisław i Tadeusz mają bardzo dobry kontakt z ojcem, który uczestniczy w ich życiu, ale Radosław Majdan także znalazł z nimi wspólny język. Były piłkarz reprezentacji Polski właśnie opublikował z nimi wspólne zdjęcie. 

Zobacz wideo

Radosław Majdan z synami Małgorzaty Rozenek. Zwrócił uwagę na jedną rzecz

Radosław Majdan już na początku relacji z Małgorzatą Rozenek zadbał o zbudowanie więzi z synami celebrytki z poprzedniego związku i zaoferował im wsparcie i przyjaźń. - Nie pamiętam, ile miał wtedy lat. Z sześć czy pięć. Ja mu powiedziałem: Tadziu, jestem twoim przyjacielem. Do końca życia, jak będziesz miał jakiś problem i przyjdziesz do mnie, to ja ci pomogę, zawsze ci udzielę rady, zawsze dam ci wsparcie i po prostu jestem w twoim życiu, żeby zapewnić ci bezpieczeństwo, żeby cię kochać. Ale przede wszystkim jestem twoim przyjacielem - wyznał Majdan w rozmowie z Plotkiem. Tadeusz niedawno skończył 14 lat, a jego starszy brat Stanisław jest już pełnoletni. Cała rodzina spędza dużo czasu razem i nastoletni synowie Rozenek są w bardzo bliskiej relacji z Radosławem Majdanem. Mąż celebrytki właśnie opublikował z nimi zdjęcie w sieci. Okazja była zapewne wyjątkowa, bo cała trójka pozuje w czarnych garniturach. Majdan nawiązał do tytułu popularnego filmu i podkreślił, że Stanisław i Tadeusz wkraczają w poważniejszy wiek. Zdjęcie opublikowane przez Radosława Majdana znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Men In Black. Panowie, już nie chłopcy, tylko poważni młodzieńcy - napisał Radosław Majdan na Instagramie.

Czego bała się Rozenek w nowym programie? Radosław Majdan: Było mi jej szkoda [PLOTEK EXCLUSIVE]Czego bała się Rozenek w nowym programie? Radosław Majdan: Było mi jej szkoda [PLOTEK EXCLUSIVE] Majdan wspierał Rozenek w nagraniach programu fot. kapif

Internauci pod wrażeniem relacji Majdana z synami Małgorzaty Rozenek. "Podziwiam"

W komentarzach pod zdjęciem opublikowanym przez Radosława Majdana pojawiły się słowa uznania od internautów, którzy podziwiają relację, jaką udało mu się zbudować z synami żony. "To jest niesamowite, jak potrafiłeś pokochać chłopców i traktujesz ich z miłością i przyjaźnią. Podziwiam!", "Jest pan dobrym człowiekiem, trzeba mieć w sobie dużo cierpliwości, zrozumienia I serca, żeby utrzymać taki kontakt. Brawo chłopcy. Brawa dla pana. Świecicie przykładem, serce rośnie", "Fajni faceci w czerni" - czytamy w komentarzach. 

Małgorzata Rozenek z synem Stanisławem , Radosław MajdanMałgorzata Rozenek z synem Stanisławem , Radosław Majdan fot. kapif.pl

Małgorzata Rozenek mierzy się ze swoimi lękami w programie Pokonajmnie, jeśli potrafisz. Co sądzicie o nowym show TVN?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.