Donald Tusk na prywatnym zdjęciu. "Z wnuczkami w Łazienkach"

Donald Tusk wrzucił na Instagram prywatny kadr z wnuczką. Premier wybrał się na spacer do Łazienek Królewskich.

Donald Tusk, odkąd ponownie został wybrany na premiera kraju, ma niewątpliwie intensywny czas. Mimo tego polityk stara się znajdować czas dla swojej rodziny, co czasem relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. 19 maja Tusk wybrał się ze swoimi wnuczkami do warszawskich Łazienek. Stamtąd udostępnił prywatny kadr zabawy z jednym z maluchów. 

Zobacz wideo Marek Czyż apeluje do polityków PiS-u: Zapraszamy do Telewizji Polskiej

Donald Tusk na prywatnym kadrze z wnuczką. "Z wnuczkami w Łazienkach"

"Tylko dziadkowi można powierzyć buciki. Z wnuczkami w Łazienkach" - napisał Donald Tusk, załączając zdjęcie z wnuczką na placu zabaw. "Dziadek na medal! Premier na puchar!", "No wiadomo, że buty za małe będą, dziadek nie założy. Cudne panie premierze, wspanialej niedzieli", "Fajny ten dziadek" - czytamy komentarze obserwujących. Przypomnijmy, że premier ma pięcioro wnucząt. Syn polityka, Michał Tusk, jest ojcem trzech synów. Jego córka, Katarzyna Tusk, ma dwie córki. Polityk nie ukrywa, że rola dziadka sprawia mu bardzo dużo radości. Zdjęcie Donalda Tuska z jego wnuczką w Łazienkach znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Jakim dziadkiem jest Donald Tusk? Premier długo czekał na tę rolę. "Jestem wyjątkowo szczęśliwym dziadkiem"

Jakiś czas temu Donald Tusk udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoich wnukach. Wyznał, że wyczekiwał na moment, kiedy w końcu będzie mógł odnaleźć się w tej roli. Polityk podkreśla, że jako dziadek czuje się doskonale. - Jestem wyjątkowo szczęśliwym dziadkiem. Raz, że bardzo na to czekałem, dwa, to jest zupełnie fenomenalne przeżycie. Nie spodziewałem się, że można od razu pokochać, tak bezwarunkowo jak własne dziecko, takie małe ciałko, istotę, która jeszcze nie mówi i ledwo poznaje. Kiedy Mikołaj pierwszy raz ewidentnie do mnie się uśmiechnął, to jakby słońce wzeszło - powiedział wywiadzie dla "Gali". Donald Tusk chętnie dzieli się zdjęciami z ukochanymi wnukami w mediach społecznościowych. Jakiś czas temu pokazał także portret, jaki wykonała dla niego wnuczka. Wejdźcie do galerii u góry strony, aby zobaczyć bardziej prywatne kadry z archiwum Donalda Tuska.

Chciałbyś spotkać Donalda Tuska w Łazienkach Królewskich?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.