Derpienski znowu na czerwonym dywanie w Cannes. Wszystkie spojrzenia na sukienkę! Dollarsowo?

To nie koniec przygody Caroline Derpienski w Cannes. Celebrytka ponownie zaprezentowała się na słynnym już, czerwonym dywanie. Jak wyglądała?

Caroline Derpienski cały czas stara się przyciągnąć uwagę mediów. Niedawno została zauważona na 77. Festiwalu w Cannes, choć na zdjęciach z wydarzenia kryła się raczej za plecami znanej aktorki. Teraz mogliśmy znowu zobaczyć kilka ujęć z festiwalu na jej Instagramie. Celebrytka postawiła na subtelny róż i pozowała na czerwonym dywanie.

Zobacz wideo Jak wyglądał pokaz Caroline Derpienski?

Caroline Derpienski zaszalała w Cannes. Postawiła na różową sukienkę. Klasa?

Choć w mediach postać Caroline Derpienski elektryzuje i dzieli ludzi, ona sama najwyraźniej nie ma zamiaru się przejmować negatywnymi opiniami. Na Instagramie zgromadziła już prawie dziesięć milionów fanów, co poza Robertem Lewandowskim, jest najlepszych wynikiem w Polsce. Zarzuca się jej od dawna, że to kupieni obserwatorzy, choć ona konsekwentnie zaprzecza.

Niedawno celebrytka pojawiła się na Festiwalu Filmowy w Cannes i mogła poznać wiele znanych nazwisk z Hollywood. Wcześniej brylowała na pokazie "Furiosa: Saga Mad Max". Postanowiła ponownie zaprezentować się na czerwonym dywanie, pozując podczas pokazu filmu "Emilia Perez". Jak tym razem wyglądała? Zdecydowanie "dollarsowo".

Derpienski postawiła na długą, różową suknię w typie księżniczki, która odsłaniała jej ramiona. Nie zabrakło dwóch ozdobnych róż w pasie. W dłoni trzymała małą, czarną torebkę od znanego projektanta, która warta jest naprawdę sporo - kilka tysięcy dolarów. Włosy spięła w wysokiego koka. Na tym samym pokazie pojawiła się m.in. Selena Gomez czy Salma Hayek. Co ciekawe, na czerwonym dywanie mogliśmy dostrzec również Anję Rubik. Modelka została zauważona przez fotoreporterów na tym samym pokazie, co Caroline. Zdjęcie Derpienski i Rubik z Cannes znajdziecie w naszej galerii na górze strony. Co sądzicie o tej stylizacji "dollarsowej królowej"? 

Caroline Derpienski mówi, że została zaproszona do Cannes

Celebrytka przyznała, że została zaproszona na to szczególnie wydarzenie, choć nie zdradziła, przez kogo. "Furiosa: A Mad Max Saga" (Furiosa: Une Saga Mad Max) Czerwony dywan - 77. doroczny Festiwal Filmowy w Cannes. Dziękuję bardzo za zaproszenie! To był zaszczyt być z Chrisem Hemsworthem, Naomi Capbell i wieloma innymi osobami na tej wspaniałej premierze" - napisała w poście. Należy jednak podkreślić, że bilety na Festiwal Filmowy w Cannes można również kupić. 

 
Czy Caroline Derpienski dobrze zaprezentowała się na Festiwalu w Cannes?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.