Nie do wiary, co Dagmara Kaźmierska miała w planach. Te legły w gruzach

Dagmara Kaźmierska usunęła się w cień w związku ze skandalem związanym z jej przestępczą przeszłością. Według doniesień, przed wybuchem afery były plany na to, by o Kaźmierskiej powstał... film. Wiadomo, że nie uda się jej tego realizować.

Dagmara Kaźmierska przez długi czas brylowała na salonach. Wystąpiła w programie "Królowe życia", a także pojawiła się na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Niedawno zapowiadano kolejny sezon jej programu dla Polsatu "Dagmara szuka męża", ale wszystko zmieniło śledztwo portalu Goniec. Wyjawiono wiele szczegółów z przeszłości celebrytki, opierając się na zeznaniach kobiet, które twierdzą, że są jej ofiarami. Kaźmierska zniknęła, a w tym czasie wyszło na jaw, co rzekomo miała w planach. 

Zobacz wideo Jakie relacje ma Sylwia Peretti z Dagmarą Kaźmierską? Nie jest przyjemnie

Dagmara Kaźmierska i jej kolejne niepowodzenia. Celebrytka miała mieć swój film!

Pomimo burzliwej przeszłości media uwielbiały Kaźmierską. Kariera "Królowej życia" stanęła pod znakiem zapytania, gdy ujawniono wielu szczegółów z jej życia. Goniec podał, że miała znęcać się nad ciężarną pracownicą oraz zlecić gwałt. Media błyskawicznie zareagowały na te doniesienia, co mocno zachwiało pozycją Kaźmierskiej. Już nie może liczyć na ich przychylność. Mimo że celebrytka nie kryła kryminalnej przeszłości, a nawet napisała książkę "Prawdziwa historia Królowej Życia", detale, którymi nie zdecydowała się podzielić, poruszyły wielu. 

Po wybuchu afery Kaźmierska jest o wiele mniej aktywna w mediach społecznościowych. Wydała oświadczenie i wyjechała do Egiptu. Podkreśliła przy tym, że nie powiedziała ostatniego słowa w kontekście tego, co się wokół niej dzieje. Zdjęcia "Królowej życia" znajdziecie w na górze strony w galerii. Polsat zareagował na medialną burzę wokół kobiety. Program "Dagmara szuka męża" został usunięty z ich platformy streamingowej, a także skasowano powtórki z ramówki stacji.

Tymczasem portal ShowNews podał, że miał powstać film o Kaźmierskiej, który podobno planowano wypuścić do kin. Fabuła miała opierać się na jej książce, a całość opowiadać o życiu celebrytki. Kobieta miała mieć wpływ zarówno na scenariusz, jak i na obsadę. 

Teraz to można o niej nakręcić jedynie dokument i to dla ludzi o mocnych nerwach. Osoby z przeszłości Dagmary mogłyby opowiedzieć swoje historie. Ludzie zobaczyliby to nawet, gdyby nie pokazano ich twarzy

- przekazał informator portalu, dodając, że te plany są już nieaktualne. 

Widzowie składali skargi. Jest reakcja KRRiT

Jak wiadomo, Kaźmierska wycofała się z "Tańca z gwiazdami" kilka dni przed tym, jak portal Goniec opublikował swój materiał. Widzowie nie mieli jednak zamiaru odpuścić. Kilka osób skierowało sprawę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, składając skargi. Plejada dotarła do informacji, że już niedługo poznamy wynik tej sprawy. "W związku z udziałem Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" do KRRiT wpłynęły dwie skargi indywidualne. Zostało wszczęte w tej sprawie postępowanie wyjaśniające z udziałem Polsatu, które jest aktualnie w toku" - przekazała rzeczniczka KRRiT, Teresa Brykczyńska w rozmowie z serwisem. 

Kolejne zeznania jednej z ofiar Dagmary Kaźmierskiej są szokująceKolejne zeznania jednej z ofiar Dagmary Kaźmierskiej są szokujące Kolejne zeznania jednej z ofiar Dagmary Kaźmierskiej są szokujące. Fot. KAPiF

Obejrzelibyście film o Dagmarze Kaźmierskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.