Sasha Strunin przed laty wywołała skandal w "Big Brotherze". Program opuściła nagle. Tak dziś wygląda

Sasha Strunin rozkręcała karierę w show-biznesie, po czym nagle zniknęła. Wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie informuje, co u niej słychać. Można zauważyć, że przeszła niesamowitą metamorfozę.

Sasha Strunin przed laty była wokalistką popularnego zespołu The Jet Set. Aleksandra Igoriewna Strunina, bo tak naprawdę się nazywa, urodziła się w Rosji. Karierę w Polsce zaczęła robić jako nastolatka, dzięki ogromnemu zaangażowaniu jej ojca, śpiewaka operowego. Po odejściu z grupy The Jet Set Sasha kontynuowała solową karierę. Pamiętacie piosenkę "To nic kiedy płyną łzy"? Kiedyś ten utwór był prawdziwym hitem i podbijał listy przebojów. Na fali popularności młoda wokalistka pojawiła się także w gwiazdorskiej edycji "Big Brothera", wówczas show było emitowane na Polsacie. Razem z nią w programie wystąpił m.in. Jarosław Jakimowicz czy Marcin Najman. Co po latach słychać u Sashy Strunin? Zobaczcie, czym się dzisiaj zajmuje. 

Zobacz wideo Czy nowy wokalista Myslovitz był fanem zespołu w dzieciństwie? [WIDEO]

Sasha Strunin nagle zniknęła z "Big Brothera". Plotkowano o jej relacji z Najmanem 

Sasha Strunin jeszcze jako nastolatka wzięła udział w popularnym programie muzycznym. Miała zaledwie 16 lat, kiedy wystąpiła w "Idolu". Nastoletnia wokalistka bardzo dobrze radziła sobie w programie, ale nie dotarła do finału. To nie przeszkodziło jej jednak w zrobieniu muzycznej kariery. Wraz z Davidem Juniorem Serame śpiewała w zespole muzycznym The Jet Set. W 2017 roku grupa reprezentowała Polskę podczas półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji w Helsinkach. Niestety nie udało im się wygrać.

W 2009 roku zespół oficjalnie zakończył działalność, a Sasha Strunin kontynuowała karierę solową. To właśnie wtedy powstała piosenka "To nic kiedy płyną łzy", która przyniosła wokalistce ogromną popularność. Kiedy celebrytka pojawiła się w gwiazdorskiej edycji "Big Brothera", media rozpisywały się o jej relacji z Marcinem Najmanem. Z programu odeszła nagle, czym wywołała skandal. Spekulowano, że ojciec miał kazać jej opuścić program i podobno przybył po nią w asyście policji. 

 

Sasha Strunin zmieniła wizerunek. Stawia na naturalność 

Sasha Strunin niedawno skończyła 34 lata. Jeśli myślicie, że muzyczna kariera już za nią, nic bardziej mylnego. Wokalistka dziś zajmuje się muzyką jazzową i często koncertuje. Przez lata zmieniła też wizerunek. Kojarzona z kusymi strojami i brokatem, dziś ubiera się w eleganckie i bardziej stonowane kreacje. Wokalistka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 18 tysięcy internautów. Sasha Strunin niedawno zdecydowała się na wiosenną metamorfozę i zmieniła fryzurę, której była wierna przez lata. Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda. Zdjęcia piosenkarki znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Kojarzycie utwory Sashy Strunin?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.