Maja Sablewska jest krytykowana za swój program. Co o tym myśli? Już wszystko jasne

Maja Sablewska wielokrotnie była krytykowana za prezentowane w swoim programie stylizacje. Ostatnio jednak zdaje się, przesadziła i spłynęła na nią lawina krytyki. Celebrytka postanowiła odnieść się do uszczypliwych uwag internautów.

Maja Sablewska od lat zajmuje się modą i wizerunkiem. Przez cały czas swojej obecności w show-biznesie zdążyła prowadzić kilka programów związanych ze stylem. W 2012 roku napisała nawet książkę "10 sposobów na modę". Jako prezenterka telewizyjna zaczynała w TVN Style w 2013 roku prowadząc autorski program "Sablewskiej sposób na modę". Po dziewięciu sezonach "Sablewskiej sposób na modę" w 2018 roku rozpoczęła kolejny - "Sablewska od stylu", który trwał trzy sezony.  Od jesieni 2022 roku prowadzi program "10 lat młodsza w 10 dni" w Polsat Café.

Zobacz wideo Maja Sablewska o tatuażach: Uratowały mi życie

Maja Sablewska przegięła? Nie zamierza jednak nic zmieniać

Maja Sablewska w jednym z ostatnich odcinków doradzała, jak dobrze wyglądać podczas zakupów, niosąc siaty z ziemniakami. - Zobaczcie, jak to może wyglądać. Całkiem ładnie i stylowo. Bo każda kobieta, moje drogie panie, powinna wyglądać z klasą i elegancko – tłumaczyła, trzymając w ręce siatki z ziemniakami i marchwią. Internauci wylali na nią morze krytyki. Drwiła z niej sama Karolina Korwin-Piotrowska, pisząc: "Co w moim życiu poszło nie tak?". Celebrytka jednak zdaje się tym nie przejmować. W rozmowie z Pudelkiem przyznała, że nie zamierza nic zmieniać.

Ja to rozumiem, że każdy może odbierać moje intencje według siebie samego. Cieszę się, że mnóstwo osób odebrało moje prawdziwe intencje. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby kobiety czuły się ze sobą dobrze i żeby wyglądały dobrze. Jeżeli mogę więc pokazywać tipy, które powodują, że ja się czuję dobrze i wyglądam dobrze, to będę to robić. Bez względu na to, jak odbierają to inni

- podkreśliła.

 

Maja Sablewska mówi o nagraniach, które dostała. "Mam do tego ogromny dystans"

Specjalistka od wizerunku zaznaczyła, że dostała wiele zabawnych nagrań, które powstały na podstawie kontrowersyjnych fragmentów jej programu. A więcej zdjęć Mai Sablewskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony. "Śmieję się, że z tego powstał viral. (...) I dobrze, niech się dzieje. (...) W Polsce takie historie nakręcają oglądalność i popularność. Ja mam do tego ogromny dystans. Jestem wdzięczna za każdy komentarz" - podsumowała Maja Sablewska.

Maja Sablewska ma dobre podejście?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.