Małgorzata Rozenek rozprawia się z kwestią wieku. Tym razem na poważnie. "Przez wiele lat..."

O wieku Małgorzaty Rozenek w mediach krążą legendy. Gwiazda TVN w nowym wywiadzie wyjaśniła, jaki ma do tego stosunek.

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? To pytanie jeszcze kilka lat temu rozgrzewało media do czerwoności. Z powodu pomyłki, do której doszło jeszcze na długo przed tym, zanim Rozenek stała się tak popularna, wiele osób zaczęło zarzucać jej tuszowanie prawdziwej daty urodzenia. Celebrytka wielokrotnie żartowała z tego tematu m.in., publikując zdjęcie dowodu sugerujące, że właśnie skończyła 18 lat. Tym razem do medialnych spekulacji Małgorzata Rozenek odniosła się serio.

Zobacz wideo Jak wspomina pracę na planie?

Małgorzata Rozenek nie rozumie zamieszania wokół jej wieku

Gwiazda programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" udzieliła wywiadu portalowi weekend.gazeta.pl. Rozmowa dotyczyła tego, jak postrzegamy własne ciało, a także jak radzimy sobie ze zmianami, które w nim zachodzą. Małgorzata Rozenek usłyszała pytanie, czy zdarza się, że ktoś wmawia jej doskonałości, którymi się nie przejmuje ze względu na akceptację. Celebrytka przyznała, że takich sytuacji jest sporo. Jednak na pierwszy plan wysuwa się dla niej właśnie kwestia wieku. Rozenek zaznaczyła, że tuszowanie przez nią daty urodzenia nie jest prawdą.

Tego jest tak wiele, że zgubiłam rachubę. Głównym zarzutem jest kwestia wieku. Przez wiele lat w przestrzeni publicznej w zupełnie dla mnie niezrozumiały sposób krążyła plotka, że jestem starsza, niż podaję

- odpowiedziała.

Skąd wzięły się wątpliwości dotyczące wieku Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek urodziła się 1 czerwca 1978 roku, czyli niebawem skończy 46 lat. Nie ma w tym niczego nieprawdopodobnego, stąd rodzi się pytanie - dlaczego kwestia jej wieku wzbudza takie emocje? W 2009 roku Rozenek była gościnią w programie Polsat Cafe, gdzie 31-letnią wówczas celebrytkę przedstawiono jako 41-latkę. Rozenek nie była jeszcze wtedy znana, dlatego nikt nie skupił się szczególnie na tej pomyłce. Dopiero wiele lat później, gdy Małgorzata Rozenek zyskała rozpoznawalność, ktoś wyciągnął dawny screen z programu. "Wszystko zaczęło się od tego, że kiedyś w jednym z programów podpisano mnie 'Małgorzata Rozenek, 41 l.'. Ktoś się pomylił, bo miałam wówczas 31 lat. Różne pomyłki się zdarzają. Mam świadomość tego, że wyglądam poważniej, niż wskazywałby mój wiek - mówiła gwiazda TVN w Plejadzie. Nieszczęsny screen z programu, który wywołał zamieszanie wokół wieku Rozenek, a także jej zdjęcia z początków kariery, znajdziecie w galerii na górze strony.

Sądziłeś/aś, że Małgorzata Rozenek ukrywa prawdziwy wiek?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.