"Jedno życie". Tadla styl i klasa. Niezgoda zaciesza z ukochanym [ZDJĘCIA]

"Jedno życie" to film wyreżyserowany przez Jamesa Hawesa. Właśnie odbyła się polska premiera obrazu. Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych polskich nazwisk. W tym gronie znalazły się między innymi Beata Tadla oraz Katarzyna Niezgoda.

Premiery filmów to doskonała okazja dla gwiazd, aby się pokazać przed obiektywem. Podczas ostatniej premiery "Jednego życia" mogliśmy zobaczyć kilka inspirujących stylizacji. Jesteście ciekawi, w co ubrała się Beata Tadla czy Katarzyna Niezgoda? Sami spójrzcie na te kreacje.

Zobacz wideo Beata Tadla pamięta o badaniach. Szczery apel

Beata Tadla postawiła na czerń. Niezgoda dodała nieco więcej ekstrawagancji

Prowadząca "Pytanie na śniadanie" przybyła na premierę w towarzystwie ukochanego. Chętnie pozowali do zdjęć, co możemy zobaczyć w sieci. Dziennikarka postawiła tego wieczoru na czarny, przewiewny kombinezon z szerokimi nogawkami. Do tego zakręciła włosy w hollywoodzkim stylu i otrzymała prostą, ale elegancką stylizację. Co z kolei ubrała Niezgoda? Znana bizneswoman również wybrała czerń, ale zwróciła na siebie uwagę dodatkowo czarno-białą, wzorzystą koszulą, która wystawała z płaszcza. Jej partner również wybrał kolor czarny. Duet radośnie pozował przed obiektywem, co mogliśmy już zaobserwować po raz kolejny. W jednym z postów na Instagramie ukochany Niezgody potwierdził, że jest w niej szaleńczo zakochany. „Pierwsza miłość taka młodzieńcza, wyidealizowana, jak z bajki. Druga czyli trudna miłość, uczy nas kim jesteśmy i wierzymy, że ta pierwsza nauczyła nas tego. Emocjonalny rollercoaster. Trzecia miłość, czyli ta, której się nie spodziewaliśmy, o której nigdy nie wiemy, kiedy i skąd i nadejdzie. Ba, nie wiemy, czy w ogóle nadejdzie. To ta, która zazwyczaj wygląda na nieodpowiednią i niszczy wszelkie wypracowane ideały, których trzymaliśmy się do tej pory" - napisał, cytując Ofeminin.pl. Zdjęcia gwiazd z premiery filmu "Jedno życie" znajdziecie w galerii na górze strony. 

Beata Tadla dziś zachwyca na ściankach. To wszystko dzięki metamorfozie

Dziennikarka chętnie pojawia się na eventach takich jak pokazy mody czy premiery innych projektów. Nie stroni przy tym od fotoreporterów, co możemy zauważyć w mediach. Przed laty jednak Tadla prezentowała się nieco inaczej. O swojej metamorfozie opowiedziała na łamach "Super Expressu". "Po prostu zaczęłam świadomie się odżywiać. Nie karmić organizm, a odżywiać go. Być tym, co jem. Zrezygnowałam z mięsa, białego pieczywa, nie jem fast-foodów, smażonych potraw. Od kilkunastu lat nie piję też piwa, które kiedyś lubiłam" - wyznała w dawnej rozmowie. W ten sposób zrzuciła 18 kilogramów. Beata Tadla pamięta ponadto, że dieta jest częścią sukcesu. Nie zapomina zatem o aktywności fizycznej, dlatego też w swoim grafiku umieszcza takie zajęcia jak joga, basen oraz nordic walking. 

Beata Tadla o przemianieBeata Tadla o przemianie KAPiF.pl

Kto najlepiej ubiera się na ściankach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.