Anita Sokołowska tańczyła z wielkim bólem. Wspomniała o operacji

Anita Sokołowska w najnowszym wywiadzie wyznała, że udział w "Tańcu z gwiazdami" był niezwykle wyczerpujący fizycznie. Aktorka opowiedziała, co ją bolało podczas treningów. Wspomniała też o operacji.

Anita Sokołowska w wielkim stylu wygrała ostatnią edycję "Tańca z gwiazdami" w parze z Jackiem Jeschke. Podczas emisji programu aktorka wielokrotnie podkreślała, że układy choreograficzne był dla niej prawdziwym wyzwaniem. W najnowszym wywiadzie przyznała, że zmagała się z ogromnym bólem. Po kolei wymieniła, co jej dolegało. 

Zobacz wideo Sokołowska była faworytką Ostrowskiej-Królikowskiej? "Ona jak córcia moja"

Anita Sokołowska odczuwała spory ból podczas treningów tańca. "Lewa stopa wciąż jest napuchnięta i zgrubiała"

Aktorka wyznała w rozmowie z "Tele Tygodniem", że odczuwała wiele dolegliwości podczas swoich występów w "Tańcu z gwiazdami". Wspomniała też o operacji, którą przeszła. - Jestem po operacji ACL, czyli więzadła krzyżowego przedniego i już przestałam w ogóle mówić o tym, że mnie kolano boli, bo mnie bolało cały czas i puchło. Bardzo bolały stopy. Po treningu nie mogłam nałożyć butów, nie mogłam wstawać, ponieważ podbicie było w dramatycznym stanie. Zwłaszcza w lewej stopie, która wciąż jest napuchnięta i zgrubiała. Nie wiem nawet, czy wróci do swojej wcześniejszej formy - powiedziała Anita Sokołowska. Zdjęcia Anity Sokołowskiej z nagrań "Tańca z gwiazdami" znajdziesz w galerii na górze strony. 

Sokołowska wymienia, co ją bolało podczas morderczych treningów do "Tańca z gwiazdami"

Warto pamiętać, że mordercze treningu obciążają różne partie ciała. Anita Sokołowska skrupulatnie wymieniła, co ją najbardziej bolało na sali tanecznej. Dodała jednak, że wszystko wynagradzały jej sukcesy w kolejnych odcinkach.- Wszystkie podnoszenia są oparte na żebrach. Odcinek lędźwiowy, skostniałe plecy... W finale nie mogłam się wygiąć do ramy, bo ból przeszywał moje plecy. Ale przyjemność tego, że się idzie dalej, że się coś przekracza, pozwalały zapominać o tym wszystkim - dodała zwyciężczyni "Tańca z gwiazdami". Przypomnijmy, że zwycięstwo w "Tańcu z gwiazdami" to nie tylko prestiż i uznanie telewidzów, ale także nagroda finansowa. Konto Anity Sokołowskiej zasiliła kwota 100 tysięcy złotych. Z kolei partnerujący jej Jacek Jeschke dostał 50 tysięcy złotych od fundatora programu. 

Anita Sokołowska była Twoją faworytką w "Tańcu z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.