Była ukochaną Hakiela jeszcze przed Cichopek. Znacie ją z "Tańca z gwiazdami"

Marcin Hakiel jest obecnie narzeczonym Dominiki. Wcześniej przez lata tworzył małżeństwo z Katarzyną Cichopek. Niewielu jednak wie, że przed związkiem z aktorką, był zakochany w znanej tancerce.

Perypetie miłosne Marcin Hakiela są obecnie niezwykle gorącym tematem, którym chętnie zajmują się media. Tancerz przez lata tworzył małżeństwo z Katarzyną Cichopek. Para poznała się na parkiecie "Tańca z gwiazdami" i wygrała drugą edycję show. W 2022 roku, po wspólnych 17 latach, doszło do głośnego rozwodu. Była żona tancerza związała się z dziennikarzem, Maciejem Kurzajewskim. Teraz Hakiel jest w związku z Dominiką, która wcześniej nie była znana w świecie show-biznesu. Niewielu jednak pamięta, kim była jego pierwsza, wielka miłość. Fani tanecznego show z pewnością ją kojarzą. 

Zobacz wideo Sprawdziliśmy, jak uczy tańczyć Marcin Hakiel

Marcin Hakiel poznał ukochaną na parkiecie. Oboje występowali w "Tańcu z gwiazdami"

Celebryta zaczął swoją przygodę z tańcem, gdy był siedmiolatkiem. Przez lata miał kilka partnerek tanecznych, a jedną z nich była Magdalena Soszyńska. Występowali razem w latach 2000-2005. Okazuje się, że parę połączył nie tylko taniec, ale uczucie. - Bardzo długo byłem z Magdą, z którą też tańczyłem. W sumie tyle czasu spędzaliśmy na parkiecie - mówił w podcaście u Żurnalisty. Obydwoje wywodzili się z Trójmiasta i w pewnym momencie uznali, że to czas na przeprowadzkę. Wynajęli mieszkanie w Warszawie, ale ostatecznie czas pokazał, że nie są sobie przeznaczeni. 

Dalej byliśmy razem, wynajęliśmy mieszkanie. (...) Jeszcze tańczyliśmy ze dwa, trzy lata razem. Później nawet w "Tańcu z gwiazdami" my już chyba nie byliśmy razem prywatnie, ale byliśmy tam jako tancerze

- opowiadał Hakiel w rozmowie z Żurnalistą.

Soszyńska występowała z Maserakiem. Później była jedną z tancerek w "Tańcu z gwiazdami"

Była ukochana Hakiela w latach 2006-2007 występowała zawodowo u boku Rafała Maseraka. Zdecydowała się również na udział w "Tańcu z gwiazdami" i przez wiele lat była partnerką wielu gwiazd, m.in. Andrzeja Nejmana, Rafała Cieszyńskiego, Mariusza Pudzianowskiego czy Andrzeja Gołoty. W tanecznym show mogliśmy ją oglądać do 2016 roku, gdy program przeniósł się już do Polsatu. Zrezygnowała ze względu na przeprowadzkę do Gdańska, gdzie otworzyła swoją szkołę tańca. W galerii na górze strony zobaczycie, jak wygląda Magdalena Soszyńska. 

Marcin Hakiel pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.