Miszczak pokrętnie tłumaczy się z milczenia Polsatu po skandalu z Kaźmierską. Katastrofalne wystąpienie?

Edward Miszczak został zapytany o kwestię braku Dagmary Kaźmierskiej podczas finału "Tańca z gwiazdami". Dyrektor programowy Polsatu nie krył poirytowania faktem, że musi udzielać odpowiedzi na temat kontrowersyjnej uczestniczki show, która nagle rozstała się z programem.

Edward Miszczak został dyrektorem programowym Polsatu z początkiem 2023 roku. Wcześniej przez lata zajmował to samo stanowisko w konkurencyjnej stacji TVN. Dziennikarz znalazł się w kłopotliwej sytuacji, ze względu na skandal wokół Dagmary Kaźmierskiej, która zmaga się z potężnym kryzysem wizerunkowym. Była uczestniczka "Tańca z gwiazdami" jako jedyna z wyeliminowanych gwiazd nie pojawiła w wielkim finale. Zapytany o nieobecność Kaźmierskiej, dyrektor programowy stacji nie krył poirytowania.

Zobacz wideo Czy Sykut-Jeżyna nie chciała wziąć udziału w "Tańcu z gwiazdami"?

Edward Miszczak wypytany o Dagmarę Kaźmierską. "Dopóki była w programie..."

W mediach wybuchł skandal, gdy portal Goniec.pl ujawnił więcej informacji na temat mrocznej przeszłości niedawnej gwiazdy "Królowych życia" czy "Dagmara szuka męża". Odtajniono zeznania byłej pracownicy domu publicznego, który prowadziła Kaźmierska. "Daga" miała być brutalna i bezlitosna dla innych kobiet. Kilka dni przed publikacją artykułu, celebrytka wycofała się z "Tańca z gwiazdami", tłumacząc się kontuzją.

W niedzielny wieczór poznaliśmy zwycięzców tanecznego show - Anitę Sokołowską i Jacka Jeschke. Wśród występujących par zabrakło Kaźmierskiej i Hakiela, choć pozostali uczestnicy pojawili się na parkiecie. Ani razu nie wspomniano rownież o ich nieobecności.

Portal Plejada po wielkim finale "Tańca z gwiazdami" postanowił zapytać Edwarda Miszczaka, dlaczego zapomniano o celebrytce. Zdjęcia z finałowego odcinka tanecznego show znajdziesz w galerii na górze strony. - Dagmara jest chora, odeszła z programu. Dopóki była w programie, wspominaliśmy, ale teraz... - stwierdził w rozmowie i podkreślił, że w odcinku pojawiły się "wszystkie osoby zdrowe". Spytano również o kontrowersje związane z postacią Kaźmierskiej. 

My ją tylko zaprosiliśmy do tańca. Wiele osób odpadło, bo nie dało rady. Ja nie głosowałem za nią, miała swoją widownię. (...) Na to, kto zostawał, to nie miałem wpływu. (...) To jest program rozrywkowy. Gdyby Dagmara was nie interesowała, gdyby się nie klikała, toby pani ze mną nie rozmawiała, bądźmy szczerzy w tej sprawie

- stwierdził w odpowiedzi. 

Zapytano Miszczaka o powrót Kaźmierskiej do Polsatu. Stawia sprawę jasno 

Po tym, jak portal Goniec.pl ujawnił skandaliczne informacje o przeszłości Kaźmierskiej, program "Dagmara szuka męża" zniknął z ramówki i nie można już zobaczyć żadnego odcinka w serwisie streamingowym stacji. Jak twierdzi Miszczak: "wyczerpała się edycja". Co do przyszłości Dagmary miał jasne stanowisko. 

Na razie jest chora, jak będzie zdrowa, to na pewno da o sobie znać. (...) Dagmara występowała na całym rynku, udzielała wielu wywiadów. Dagmara była jakimś elementem przestrzeni publicznej. (...)

- odpowiedział. 

Edward MiszczakEdward Miszczak Edward Miszczak zmienia taktykę dotyczącą Polsatu. 'Postanowiłem się trochę wyciszyć' Fot. KAPiF.pl

Czy Dagmara Kaźmierska powinna móc wrócić do telewizji?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.