Jacek Protasiewicz niestrudzenie promuje związek w mediach. Chwali się, dokąd zabrał Darię

Jacek Protasiewicz nie ustaje w zwierzeniach na temat relacji z Darią Brzezicką. Polityk tym razem wyjawił, dlaczego tak bardzo zależy mu na wspólnych wyjazdach.

Związek Jacka Protasiewicza i młodszej o 35 lat Darii Brzezickiej wzbudził zainteresowanie dość niespodziewanie. Przyczyniła się do tego głośna afera z udziałem polityka, który opublikował serię wpisów pełnych podtekstów i wyzwisk. I choć Protasiewicz został za to ukarany odwołaniem ze stanowiska wojewody dolnośląskiego, zdaje się nieszczególnie przejmować skandalem. Polityka PSL ewidentnie bardzo cieszy za to medialny szum wokół jego życia uczuciowego.

Zobacz wideo Są już konkretne plany?

Jacek Protasiewicz opowiada o podróżach z narzeczoną

O związku z Darią Brzezicką Jacek Protasiewicz mówi bardzo chętnie na łamach "Super Expressu". Niedawno opowiadał tabloidowi m.in. o szczegółach zaręczyn, które miały miejsce podczas wyjazdu pary na Maltę. Teraz narzeczeni przygotowują się do majówki, a polityk dla swojej wybranki przygotował cały plan odpoczynku. Jak donosi "Super Express", wybierają się do Drezna. "Dzielę się z Darusią wszystkim tym, co mnie do tej pory zachwycało. Chcę, żeby była częścią mojego życia i stąd te nasze wypady, ostatnio byliśmy w Czechach" - opowiada Protasiewicz.

Zabieram Darusię wszędzie tam, gdzie ja byłem, poznałem i zwiedziłem fascynujące miejsca. Będziemy teraz w Dreźnie, gdzie przejdziemy się korytarzami pałacu Zwinger. Będziemy podziwiać choćby 'Madonną Sykstyńską'. Chcę pokazać Darii najpiękniejsze miejsca, które ja kiedyś podziwiałem i mnie zachwyciły, które mnie ukształtowały

- dodał. Zdjęcia szczęśliwych zakochanych znajdziecie w galerii na górze strony.

Daria Brzezicka miała spięcie z Marianną Schreiber

Mariannie Schreiber chyba nie spodobało się publiczne epatowanie związkiem Protasiewicza i Brzezickiej. Gdy para ogłosiła zaręczyny, freak fighterka nie odmówiła sobie ironicznego komentarza. "Najbardziej podoba mi się w tym związku, że jest on szczery i autentyczny - nie na pokaz. Wszystkiego dobrego, Dario i Jacku" - napisała na platformie X. Brzezicka nie pozostała jej dłużna i w odpowiedzi zamieściła zdjęcia celebrytki u boku dość posępnego Łukasza Schreibera, który niedawno ogłosił ich rozstanie. "A mnie najbardziej podoba się, że Jacek uśmiecha się do zdjęć" - skomentowała narzeczona Protasiewicza.

Co myślisz o publicznym chwaleniu się związkiem?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.