Najpierw Polsat teraz TVN odcina się od Kaźmierskiej. Stacja poczyniła kroki, ale ZAPOMNIAŁA o dwóch rzeczach

Dagmara Kaźmierska powoli znika z Polsatu, a teraz stacja TVN zareagowała na skandal z udziałem celebrytki. Podobnie jak Polsat - po cichu.

Dagmara Kaźmierska wkroczyła do show-biznesu dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" stacji TTV (stacja należy do grupy TVN). Później została gwiazdą Polsatu, gdzie dostała swój własny program "Dagmara szuka męża", a także tańczyła w najnowszej odsłonie "Tańca z gwiazdami". Po tym, jak dziennikarze Goniec.pl dotarli do zeznań byłej pracownicy Dagmary Kaźmierskiej z domu publicznego, wybuchł skandal (ze słów kobiety wynika, że Kaźmierska miała być wyjątkowo bezwzględna, dopuszczać się przemocy. W materiale portalu czytamy też, że karą za ucieczkę z domu publicznego "Dagi" podobno miał być gwałt). Obie stacje, z którymi była związana celebrytka, teraz się od niej odcinają. 

Zobacz wideo Dagmara Kaźmierska o mrocznej przeszłości

Dagmara Kaźmierska zniknęła z Playera TVN-u

Dagmara Kamieńska w 2009 roku prawomocnym wyrokiem sądu została skazana na trzy lata pozbawienia wolności. Do więzienia trafiła za sześć przestępstw, w tym za: czerpanie materialnych korzyści z prostytucji, grożenie pozbawieniem życia, kierowaniem wykonaniem przestępstwa zgwałcenia oraz udział w pobiciu. 

W 2016 roku trafiła do programu TTV "Królowe życia", gdzie została przedstawiona jako businesswoman z Kłodzka, która prowadzi butik z odzieżą damską. Program z udziałem celebrytki kontynuowano do 2022 roku. Na kanale TTV do niedawna można było oglądać też powtórki formatu. Przez ten czas nie było tajemnicą, że Kaźmierska była sutenerką i została za to skazana. Sama mówiła o tym w autobiografii oraz w licznych wywiadach m.in. u Kuby Wojewódzkiego. Kaźmierska wypowiadała się jednak na temat mrocznej przeszłości zdawkowo.

Po materiale Gońca, w którym opisano szokujące szczegóły czynów, których podobno miała się dopuścić, TVN postanowiło zareagować. Nie wydano jednak oświadczenia (sami również prosiliśmy stację o głos w sprawie, ale od 25 kwietnia nie otrzymaliśmy odpowiedzi), a jedynie po cichu 26 kwietnia usunięto z Playera (platforma należy do Grupy TVN) wszystkie odcinki "Królowych życia". Z platformy zniknęły także odcinki programów "Kuba Wojewódzki", oraz "Made in Maroko", w których wystąpiła celebrytka. Zapomniano jednak o tym, że Kaźmierska wzięła udział w jednym z odcinków show "Usterka". Sprawdziliśmy i ten nadal można obejrzeć na wspomnianej platformie. 

Dagmara Kaźmierska w 'Usterce'Dagmara Kaźmierska w 'Usterce' Screen 'Usterka'/ PLAYER

Na tym nie koniec. Sprawdziliśmy także media społecznościowe TVN. Na oficjalnym youtubowym koncie stacji nadal można oglądać fragmenty programów z udziałem Kaźmierskiej, np. jej wywiad u Kuby Wojewódzkiego. Na oficjalnym fanpage'u stacji TTV znaleźliśmy m.in. materiał zachęcający do obejrzenia Kaźmierskiej w programie "Usterka". Wygląda na to, że przed TVN-em - jeśli całkowicie chce się odciąć od Kaźmierskiej - jeszcze sporo pracy. 

Dagmara Kaźmierska u 'Kuby Wojewódzkiego'Dagmara Kaźmierska u 'Kuby Wojewódzkiego' Screen TVN/YouTube

Dagmara Kaźmierska w 'Usterce'Dagmara Kaźmierska w 'Usterce' Screen TVN/YouTube

Polsat też rezygnuje z Dagmary Kaźmierskiej, ale... nie do końca 

Polsat, podobnie jak TVN, nie wydał dotąd żadnego oświadczenia w sprawie Dagmary Kaźmierskiej. Analogicznie jak w przypadku TVN-u odezwaliśmy się także do przedstawicieli Polsatu, ale również oni nie udzielili nam komentarza. Przypomnijmy, że niedługo przed ukazaniem się materiału Gońca, Kaźmierska sama odeszła z "Tańca z gwiazdami", wskazując, że rezygnuje przez kontuzję. Pojawiła się jednak w ostatnim odcinku jako gościni. Na platformie Polsat Box Go nadal możemy obejrzeć wszystkie odcinki tanecznego show z udziałem Kaźmierskiej.  Usunięto za to wszystkie odcinki formatu "Dagmara szuka męża" nadawanego w Super Polsacie. Już jakiś czas temu mówiło się, że stacja planuje drugi sezon programu. Portal Wirtualne Media podaje jednak, że teraz zrezygnowano z tego pomysłu. Dodajmy też, że poczyniono zmiany w ramówce Polsatu. W sobotę 27 kwietnia o godzinie 15:45 miała zostać wyemitowana powtórka trzeciego odcinka programu "Dagmara szuka męża".  Program zniknął i o tej porze będziemy mogli zobaczyć odcinek serialu paradokumantalanego "Gliniarze". 

TVN powinien wystosować oświadczenie w sprawie Dagmary Kaźmierskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.