Jest oficjalna reakcja Polsatu. Wiadomo, co z programem Dagmary Kaźmierskiej

Dagmara Kaźmierska mimo odsiadki zrobiła ogromną karierę w mediach. Doczekała się udziału w kilku produkcjach telewizyjnych, między innymi w Polsacie. Jak stacja zareagowała na szokujące doniesienia ws. "królowej życia"?

25 kwietnia na portalu Goniec.pl pojawił się artykuł "Jak gwiazda Polsatu kazała zgwałcić Marysię. Mroczne tajemnice Królowej Życia". Publikacja dotyczy przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, która ma mieć na sumieniu znacznie więcej niż bycie właścicielką agencji towarzyskiej przed laty. Według serwisu "królowa życia" miała zlecić gwałt na jednej ze swoich pracownic. Szokujące doniesienia dotarły do stacji, która w ostatnim czasie promowała Kaźmierską.

Zobacz wideo Wygoda o przeszkodach w uczeniu Kaźmierskiej

Kaźmierska niedawno chwaliła się swoim programem na głównej antenie. Dziś może o nim zapomnieć?

Zaledwie dwa tygodnie temu mogliśmy oglądać "królową życia" na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Nieoczekiwanie zrezygnowała, mimo ogromnego wsparcia fanów. Mówiła, że przyczyną odejścia z show są problemy zdrowotne. Drugim formatem z udziałem Kaźmierskiej na głównej antenie Polsatu był projekt "Dagmara szuka męża", gdzie celebrytka chodziła na randki, a nad wszystkim czuwał jej syn Conan i przyjaciel Jacek. Program zyskał uznanie wielu widzów. Część z nich już inaczej patrzy na ten format, a to wszystko wskutek wstrząsających doniesień. Pierwszą reakcją stacji było zmodyfikowanie ramówki - usunięto bowiem planowaną na weekend powtórkę trzeciego odcinka. W serwisie streamingowym Polsat Box Go również zaszły zmiany, ponieważ usunięto stamtąd wszystkie odcinki pierwszego sezonu "Dagmara szuka męża". Co z kolei przekazał rzecznik prasowy Grupy Polsat Plus? W rozmowie Presserwisem potwierdził, że wspomniany program zniknie do odwołania ze wszystkich anten stacji. 

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska KAPiF.pl

Dagmara Kaźmierska i opinia o niej prosto od naczelnika więzienia

Fakt dotarł akt sprawy przestępstwa Kaźmierskiej, gdzie znaleziono wyznanie naczelnika więzienia, który miał mieć do czynienia z "królową życia". - Była pięciokrotnie nagradzana regulaminowo, nie była karana dyscyplinarnie. Nie uczestniczyła w podkulturze przestępczej, prezentowała krytyczne podejście do popełnionych przestępstw. Postawa skazanej uzasadnia, że chce zmienić wcześniejszy naganny styl życia, co pozwala na przyjęcie pozytywnej prognozy społeczno-kryminologicznej - tak miał mówić o osadzonej. Zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej z "Dagmara szuka męża" i innych produkcji znajdziecie w galerii.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska KAPiF.pl

Czy Kaźmierska wróci do mediów mimo kryzysu wizerunkowego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.