Joanna Racewicz przeszła metamorfozę. Fani oniemieli. "Ale kolor!"

Joanna Racewicz postanowiła zaprezentować swoją metamorfozę. Dziennikarka poszalała z fryzurą.

Joanna Racewicz to jedna z najbardziej charakterystycznych dziennikarek, która jest również aktywna w sieci. Postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami nowością. Tym razem chodzi o metamorfozę fryzury. Gwiazda zaprezentowała, na jaką zmianę postawiła. 

Zobacz wideo Co Joanna Racewicz sądzi o Hołowni?

Joanna Racewicz i jej nowa fryzura. Jest efekt wow?

Dziennikarka karierę rozpoczęła w Telewizji Polskiej. Przez kilka lat związana była z Panoramą. W 2006 roku postanowiła odejść z TVP i po kilku miesiącach rozpoczęła pracę dla TVN. Przygoda trwała tam trzy lata. Później Racewicz powróciła do macierzystej stacji. Ostatecznie związała się z Polsatem, gdzie pracuje do dziś. Gwiazda nie dość, że prężnie działa w telewizji, to chętnie udziela się także w sieci. Na Instagramie Racewicz zebrała 130 tysięcy obserwujących, których absolutnie nie zaniedbuje. Chętnie dzieli się różnymi ujęciami. W jej mediach społecznościowych jest zarówno radośnie, jak i nostalgicznie. Dziennikarka postanowiła zaprezentować metamorfozę. Postawiła na nową fryzurę. Krótki filmik pokazywał cały proces farbowania włosów. Efekt końcowy z pewnością jest odświeżający i odmładza dziennikarkę. Zdjęcia w trakcie metamorfozy i efekt końcowy możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony. Racewicz skomentowała przemianę krótko.

Kiedy wracasz do domu i ma być jak dawniej, ale wcale nie jest. Jest lepiej. Rozwody nam służą, prawda?

-napisała. Pod wpisem dziennikarki pojawiło się wiele komentarzy. Internauci byli zachwyceni nową fryzurą Racewicz. "Wow coś pięknego", "Mega", "Ale kolor!", "Aż zachciało mi się takiej fryzury" - kompletowali. 

Joanna Racewicz ma nastoletniego syna. Z okazji 16. urodzin złożyła mu życzenia

Dziennikarka przeżyła prawdziwą tragedię. Jej mąż zginał w katastrofie smoleńskiej, gdy syn miał zaledwie dwa lata. W urodziny syna Racewicz postanowiła skierować do niego wzruszające słowa. "Pamiętam pierwszą chwilę. Zapach skóry, którego słodycz zachowam na zawsze. Krzyk, który zapisał się w sercu. Ciebie w ramionach taty, szerokich i pewnych. Szczęście, od którego ciągle brakowało tchu. Ty. Cud, w który nigdy nie przestaliśmy wierzyć. Za który nieustannie dziękuję. Dziś szczególnie. Z miliona powodów. I jednego najważniejszego: Jesteś. W zupełności wystarczy, by kochać. Być, gdy będę potrzebna. Patrzeć, jak idziesz w swoją stronę. Mocny mną. Silny nim. Prawdziwy. Wyjątkowy sobą" - napisała na Instagramie. 

Joanna Racewicz złożyła synowi poruszające życzeniaJoanna Racewicz złożyła synowi poruszające życzenia Joanna Racewicz złożyła synowi poruszające życzenia. Fot. Instagram.com/joannaracewicz screen

Co sądzisz o nowej fryzurze Joanny Racewicz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.