Magdalena Cielecka zdradza prawdę o związku z Bartoszem Gelnerem. "Trudno tego uniknąć"

Magdalena Cielecka od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Bartoszem Gelnerem. Zakochanych dzieli spora różnica wieku. A jak udaje im się łączyć życie prywatne z zawodowym? Mają na to sprawdzony sposób.

Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są ze sobą związani od niemal czterech lat. Początkowo zakochani ukrywali swoje uczucie. Prawda wyszła na jaw przez Roberta Kupisza, który wrzucił do sieci zdjęcie ze ślubu Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Wówczas internauci zauważyli, że Cielecką i Gelnera łączy głębsze uczucie. Choć zakochani rzadko uchylają rąbka tajemnicy i dzielą się życiem prywatnym, to ostatnio aktorka zrobiła mały wyjątek w tej kwestii.

Zobacz wideo Jędrzejczyk o korzystaniu z Tindera. Mówi o związkach "na chwilę"

Magdalena Cielecka rozgadała się o związku z Bartoszem Gelnerem. Rzadko to robi 

Magdalena Cielecka wystąpiła w jednym z wydań "Pytania na śniadanie" i powiedziała kilka słów na temat codzienności z Bartoszem Gelnerem. Parę łączy wspólna pasja, jaką jest aktorstwo. Okazuje się, że często rozmawiają między sobą na tematy zawodowe. - Trudno tego uniknąć. Słyszę czasem, że są takie pomysły: "A, my nie przynosimy pracy do domu". Mnie się wydaje, że się nie da. Zawód, który się lubi i uprawia z pasją, to on też łączy, można się pospierać, podyskutować - opowiadała. Później dodała jeszcze, że w ich przypadku trudno jest oddzielić życie prywatne od zawodowego, ponieważ zdarza się, że współpracują ze sobą przy różnych projektach. - My też razem jesteśmy w Nowym Teatrze, Bartek jest w zespole od ładnych paru lat, mamy razem próby. Jesteśmy w procesie prób do nowego spektaklu, więc te pomysły wpadają całkowicie naturalnie. Oglądamy film, czymś się można zainspirować, to jest po prostu część życia, jak każda inna, w każdym związku - skwitowała. Chcecie zobaczyć, jak prezentują się zakochani? Zajrzycie do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Magdalena Cielecka o różnicy wieku w związku. "Mam pełną świadomość, że on mnie nigdy wiekiem nie dogoni"

Magdalenę Cielecką i Bartosza Gelnera dzieli spora różnica wieku. W tym przypadku to aktorka jest 16 lat starsza od ukochanego, co jeszcze bardziej intryguje opinię publiczną. W jednym z wywiadów Magdalena Cielecka jasno wyjaśniła, jakie ma zdanie na ten temat. "Mam pełną świadomość, że on mnie nigdy wiekiem nie dogoni, a ja też na niego nie poczekam. Ale z jakiegoś powodu serce wybrało jego. Nie oceniam go przez pryzmat wieku, ale przez to, jakim jest człowiekiem. Trzeba też oddzielić wiek od dojrzałości, bo to nie jest tożsame. Ktoś starszy może być dzieckiem na wielu poziomach i odwrotnie, to bardzo indywidualne" - wyznała na łamach "Zwierciadła". ZOBACZ TEŻ: Pierwszy mąż Ireny Jarockiej był muzykiem. Mówili, że był ojcem jej sukcesu. "Nie było czasu na dom".

Co sądzisz o różnicy wieku w związku?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.