Kamila Saganowska przerywa milczenie i reaguje na rozwód. Poinformowała o ważnej decyzji

Kamila Saganowska ma za sobą trudny czas. Stale pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Ostatnio wyjawiła na InstaStories, jak się czuje, i że odjęła ważną decyzję.

O Kamili Saganowskiej było ostatnio bardzo głośno w mediach. Wszystko przez wpis o rzekomej kochance jej męża, Marka Saganowskiego, który opublikowała w sieci. "Na jeden pomysł to rzeczywiście wpadłaś genialny. Żeby w d**ie mieć żonę Marka i Marka synów i zaopiekować się nim na czas kontraktu i nawet dłużej" - pisała na profilu na Instagramie`1. Do jej słów odniósł się Marek Saganowski. "Chciałbym zaznaczyć, że przedstawiona przez nią wersja wydarzeń jest nieprecyzyjna, a rozpad naszego małżeństwa rozpoczął się już kilka lat temu, nie z mojej winy. W związku z powyższym obarczanie osób trzecich winą za rozpad naszego małżeństwa jest nieuczciwe, krzywdzące i niezgodne z prawdą" - czytaliśmy w oświadczeniu byłego piłkarza. Wygląda na to, że Saganowska już otarła łzy. 

Zobacz wideo Jędrzejczyk o aplikacjach randkowych. Opowiedziała o relacjach "na chwilę"

Kamila Saganowska i jej pozytywne nastawienie. "Jestem już gotowa"

Kamila Saganowska jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje ponad dziesięć tysięcy użytkowników. To właśnie na tej platformie celebrytka poinformowała o swoim dobrym humorze i zmianach w życiu. Jak się okazuje, postanowiła ruszyć do przodu po trudnych przejściach. "Po sześciu miesiącach jestem już gotowa pójść w nowe doświadczenia, dlatego przyciągnę je do siebie i to się wydarzy" - napisała na InstaStories. Później Saganowska wrzuciła także filmik. Nawiązała do wpisu o nowych doświadczeniach. - Ja już je przyciągam - wykrzykiwała do komórki i rozweselona śpiewała do piosenki "Comment ça va". Chcesz zobaczyć zdjęcia Saganowskiej w dobrym humorze? Zobacz do naszej galerii na górze strony. 

Kamila Saganowska o rozwodzie. "To trudny temat"

Niedawno Kamila Saganowska opublikowała na Instagramie post o rozwodzie. Podjęła ważną decyzję. "To trudny temat. Opowiem więcej, jak będę już po. Tymczasem podjęłam decyzję. Koniec płaczu i leżenia całymi dniami w łóżku we łzach. Oddałam swoją moc, ale dość tego. Odrodzę się jak Feniks z popiołów. Po raz kolejny. I polecę hen wysoko" - napisała. ZOBACZ TEŻ: Kamila Saganowska obnażyła kochankę męża i wywołała burzę. Teraz znów wkłada kij w mrowisko. "Prosiłam, żeby tego nie robiła"

 
Co sądzisz o tym, że Saganowska opowiada o rozwodzie w sieci?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.