Emocje wzięły górę! Rozenek wyrzuciła Majdanowi... liczbę partnerek. Naprawdę to powiedziała

Małgorzata Rozenek w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" nie tylko pokonuje strach i sprawdza własne granice. Celebrytka, często niespodziewanie, dzieli się także szczegółami życia prywatnego.

Małgorzata Rozenek przez ostatnie miesiące narzucała sobie naprawdę ostre tempo. Gwiazda TVN pracowała nad programem "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym mężczyźni rzucali jej ekstremalne wyzwania. Show jest już emitowane, a w pierwszym odcinku Rozenek pływała w lodowatych wodach Bałtyku. W drugim z kolei siatkarz Łukasz Kadziewicz wyzwał celebrytkę na pojedynek we wspinaczce na 250-metrowy komin. Przygotowania do zadania nie były łatwe, więc, co zresztą nie dziwne, Małgorzacie Rozenek puściły nerwy.

Zobacz wideo Rozenek-Majdan gwiazdorzyła w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz"? Coach mówi, co jest u niej przeszkodą

Małgorzata Rozenek niespodziewanie nawiązała do byłych partnerek Radosława Majdana

Małgorzacie Rozenek nie było łatwo pokonać lęku przed ogromną wysokością. Mimo to tuż przed finałowym zadaniem zgodziła się, podobnie jak Kadziewicz, skoczyć na linie z komina. Początkowo miała przed tym ogromne opory, które próbowała przełamać jedna z osób obecnych na planie. Starała się zachęcić Rozenek, mówiąc jej, że to lepsze niż intymne zbliżenia. - Ty chyba nie próbowałeś z moim mężem - wypaliła gwiazda w odpowiedzi.

Byłbyś jedyny, k***a, w tym kraju, ale to niemożliwe, żeby to było lepsze

- dodała po chwili. To zresztą nie pierwszy raz, gdy Małgorzata Rozenek publicznie nawiązuje do byłych partnerek Radosława Majdana. Na temat przeszłości męża wypowiadała się kiedyś w rozmowie z Pomponikiem. "Wchodząc w takim wieku, w jakim my się spotkaliśmy z Radosławem w relację, naiwnością byłoby nie mieć świadomości, nazwijmy to 'ogromnego doświadczenia mojego męża' w strefie damsko-męskiej (...) Wszyscy wiemy, że był kobieciarzem. Wszyscy wiemy, że kobiety go bardzo lubiły i on je z wzajemnością. I super, no i tyle" - mówiła. Wygląda na to, że zarówno Rozenek, jak i jej ukochany mają do tego tematu bardzo duży dystans.

Radosław Majdan dosadnie skomentował relację z Dodą

Mimo "bogatego doświadczenia", o którym wspomniała Rozenek, Radosław Majdan na ślubnym kobiercu stawał "jedynie" trzy razy. Jego pierwszą żoną była projektanta mody Sylwia Koperkiewicz, następnie był mężem Dody, a Małgorzatę Rozenek poślubił w 2016 roku. Rok temu w rozmowie z Plotkiem wspomniał o relacji z drugą żoną, z którą rozstał się już wiele lat temu. - Moja druga żona, można powiedzieć, że z premedytacją stalkera, od 15 lat konsekwentnie coś dodaje [na temat związku - przyp.red.]. (...) Ja już ją [cierpliwość - przyp. red.] mam 15 lat, bo ona cały czas z uporem maniaka coś przypomina [mediom - przyp.red.]. W pewnym momencie wydawało mi się, że to też chyba był moment na zaistnienie jej - mówił nam były piłkarz. Zajrzyjcie do naszej galerii, w górnej części artykułu, by zobaczyć m.in. Radosława Majdana z byłymi partnerkami. 

Nowy program Małgorzaty Rozenek. Co o nim sądzisz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.