Metamorfoza Borysa Budki. Na archiwalnych zdjęciach jest nie do poznania. Spójrzcie na fryzurę

Borys Budka jest politykiem, który przeszedł sporą metamorfozę. Niegdyś mogliśmy oglądać go w całkiem długich włosach, czego niektórzy nie potrafią sobie teraz wyobrazić. Polityk sam pochwalił się zdjęciami z wczesnej młodości.

Borys Budka to obecnie jeden z najważniejszych polityków w kraju. Jego wizerunek od lat się nie zmienia. Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej nie jest kojarzony z długimi włosami. Nie było tak jednak zawsze. W młodości nosił zupełnie inną fryzurę, którą można zauważyć na zdjęciach sprzed lat. Sam Budka wrócił wspomnieniami do przeszłości i opublikował archiwalną fotografię z ojcem. Zobaczcie, jak zmienił się polityk. Możecie się zaskoczyć, bo trudno go rozpoznać. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska ma lśniące włosy. Jak o nie dba?

Borys Budka lata temu. Co za fryzura

Budka postanowił pokazać, jak wyglądał lata temu. Wiceprzewodniczący PO jakiś czas temu pokusił się o pokazanie starego zdjęcia z okazji Dnia Ojca. "Kiedyś i dziś. Jedno się nie zmieniło. Tata zawsze najlepszy na świecie! Dzięki, że jesteś! Józef Budka" - napisał. Na zdjęciu Budka w eleganckiej stylizacji prezentował się bardzo profesjonalnie, choć widać, że był wtedy bardzo młody. Zaskoczeniem może być fryzura - blond włosy sięgały mu uszu. W takim wydaniu wiceprzewodniczący PO jest nie do poznania. Zdjęcie polityka w dawnej odsłonie znajdziecie w galerii na górze strony.

Borys Budka - fryzuraBorys Budka - fryzura KAPiF.pl

Borys Budka wiek. Ile lat ma znany polityk?

Na wspomnianej fotografii Budka był nastolatkiem. Zdjęcie zostało wykonane we wrześniu 1993 roku. Obecnie polityk ma 46 lat. Przyszedł na świat dokładnie 11 marca 1978 roku w Czeladzi. Jest synem Józefa Budki (działacza PSL, wcześniej m.in. PZPR) oraz notariuszki Marii Budki. W 2002 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Po kilku latach uzyskał tytuł doktora nauk ekonomicznych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Swoją karierę polityczną rozpoczął jeszcze w Zabrzu, gdzie trzykrotnie został wybrany na radnego. Przez kilka lat był również współprzewodniczącym wspomnianej rady miasta. Do polityki krajowej przeniósł się w 2011 roku. Startował wówczas w wyborach parlamentarnych i uzyskał w mandat w okręgu gliwickim. Od tego czasu nieprzerwanie zasiada w Sejmie. Obecnie jest ministrem aktywów państwowych w rządzie Donalda Tuska. 

Borys Budka - fryzuraBorys Budka - fryzura KAPiF.pl

Jak oceniasz Borysa Budkę jako polityka?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.