Kinga Zawodnik schudła ponad 50 kilogramów. Mogła sporo zarobić. "Byłabym milionerką"

Kinga Zawodnik w ostatnich miesiącach przeszła ogromną metamorfozę i dużo schudła. W walce z otyłością pomogła jej operacja zmniejszenia żołądka. W najnowszym wywiadzie wyznała, że była zasypywana propozycjami współprac, ale w życiu kieruje się jedną ważną zasadą.

Kinga Zawodnik stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie "Dieta czy cud" stacji TVN Style, gdzie opowiadała o swoich zmaganiach z nadwagą i testowała różnego rodzaju diety. Ze względów zdrowotnych w końcu poddała się operacji bariatrycznej. Teraz celebrytka na bieżąco relacjonuje swoje postępy w mediach społecznościowych. Ostatnio wyjawiła, że od operacji schudła już ponad 50 kilogramów. W najnowszym wywiadzie Kinga Zawodnik opowiedziała więcej na ten temat, wspomniała też o działalności w sieci i hejcie, którego doświadczyła w szkole.

Zobacz wideo Jessica Ziółek o presji wyglądu, kiedy się jest kobietą piłkarza. "Lepiej jest się pochwalić kimś, kto dobrze wygląda, a nie jest zaniedbany"

Kinga Zawodnik przeszła spektakularną przemianę. Reklamodawcy się o nią biją

Kinga Zawodnik dzięki operacji bariatrycznej i całkowitej zmianie swoich nawyków żywieniowych przeszła spektakularną metamorfozę. Ostatnio celebrytka pojawiła się na jednym z eventów motoryzacyjnych i zachwyciła w dopasowanym, zielonym kostiumie. W ostatniej rozmowie z serwisem Pomponik.pl opowiedziała o swojej przemianie. - Na ten moment schudłam już ponad 50 kilogramów, w osiem i pół miesiąca. To jest bardzo dużo. Nie ukrywam, że chciałabym, żeby ta waga już mi się zatrzymała. No, może jeszcze tak z pięć kilogramów, to jest już maks. Jeśli przez 30 lat ważysz te 120, 130, 140 kilogramów i nagle w osiem miesięcy zmienia się całe ciało, to jest trudne. Uczę się tego wszystkiego. Chciałabym zbić do 95 kilogramów. Ja jestem bardzo wysoka - wyznała.

Gospodyni programu "Dieta czy cud" wystąpiła też ostatnio na kanale "Pacjenci" w serwisie YouTube i opowiedziała o swojej przemianie. W trakcie rozmowy poruszyła temat propozycji współprac, którymi jest nieustannie zasypywana. Celebrytka wyznała, że dzięki swojej przemianie mogłaby się bardzo wzbogacić, ale wybrała inną drogę. Kinga Zawodnik jeszcze kilka miesięcy temu ważyła ponad sto kilogramów. W naszej galerii na górze strony zobaczysz, jak wyglądała przed metamorfozą.

Naprawdę mogłabym być milionerką i się wzbogacić na tej operacji bariatrycznej. Miałam i mam mnóstwo różnych ofert współpracy. Bardzo dobrze płatnych. Tylko bardzo długo przez całe życie pracowałam i pracuję na swoje imię i nazwisko i nie podpiszę się pod żadnym bublem - podkreśliła Kinga Zawodnik.

Kinga Zawodnik była prześladowana w szkole. "Byłam szykanowana, hejtowana, opluwana, szarpana, popychana i zamykano mnie w szatni"

Kinga Zawodnik w rozmowie na kanale "Pacjenci" opowiedziała także o przemocy i prześladowaniu, którego doświadczyła w dzieciństwie. To właśnie z powodu tych traumatycznych przeżyć zdecydowała się na realizację własnego projektu. - Byłam szykanowana, hejtowana, opluwana, szarpana, popychana, zamykano mnie w szatni, zabierano mi plecak i wyrzucano z niego wszystko. Ja to wszystko przeżyłam na swojej skórze. Ciężko mi się o tym mówi, dlatego postanowiłam stworzyć swój projekt, żeby ruszyć do polskich szkół i rozmawiać z dziećmi - wyznała. W komentarzach do fragmentu nagrania na TikToku odezwały się osoby, które miały podobne przeżycia.

"Mam podobne wspomnienia z gimnazjum. Właśnie przez to, że byłam większa niż inni", "Niestety to prawda. Pomyśleć, że to robią dzieci. Mój syn doświadczył tego samego za to, że był spokojny", "Trudno uwierzyć w to, co się dzieje w szkołach" - czytamy w komentarzach. Kinga Zawodnik po zrzuceniu ponad 50 kilogramów jest nie do poznania. W naszej galerii na gorze strony znajdziesz aktualne zdjęcia celebrytki. Imponująca metamorfoza?

Operacja bariatryczna. Jesteś za czy przeciw?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.