Protasiewicz nie był jeszcze tak wylewny na temat związku z Darią. Wspomniał też o byłej żonie

Miłość Jacka Protasiewicza i Darii Brzezickiej kwitnie. Polityk o ich relacji mówi coraz więcej, a tym razem opowiedział o kulisach związku, a także planach na przyszłość.

W połowie kwietnia Jacek Protasiewicz został bohaterem afery z internetowymi wpisami, w której konsekwencji stracił stanowisko wojewody dolnośląskiego. Większą uwagę skupił jednak fakt, że polityk jest związany z młodszą o 35 lat działaczką i polityczką Darią Brzezicką. Protasiewicz ujawnił niedawno, że spotykają się już od dwóch lat, a podczas wyjazdu na Maltę (który, jak sam przyznał, był wynikiem odwołania go ze stanowiska) poprosił wybrankę o rękę. To jednak nie koniec publicznych zwierzeń polityka na temat związku z ukochaną.

Zobacz wideo Coraz częściej pokazuje go w sieci

Jacek Protasiewcz opowiedział, jak poznał Darię Brzezicką. Mówi o planach

Daria Brzezicka ma 22 lata i jest studentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Jacek Protasiewicz w rozmowie z "Super Expressem" opowiedział, że poznali się cztery lata temu. Brzezicka przystąpiła wówczas do  Unii Europejskich Demokratów i została powołana na rzeczniczkę prasową. "Uczciwie powiem, że bardzo mi się podobała, ale ta różnica wieku była jednak duża między nami. Dobrze nam się jednak rozmawiało, dobrze się czuliśmy w swoim towarzystwie i po dwóch latach przerodziło się to wszystko w związek. Postanowiliśmy, że będziemy razem" - relacjonuje polityk.

Protasiewicz mieszka we Wrocławiu, a jego wybranka studiuje w Warszawie, dlatego jak na razie żyją na dwa domy i odwiedzają się nawzajem. Poznał już jej mamę.  "W październiku 2023 roku zabrała mamę do Wrocławia na zwiedzanie. Przyszedłem z kwiatami na peron, byłem ich przewodnikiem po Wrocławiu" - dodał. Jacek Protasiewicz oświadczył się ukochanej podczas wyjazdu na Maltę. Tam kupił też pierścionek, a pytanie o ślub padło w kościele św. Jana Chrzciciela w Valletcie.

Miłość do Darii jest dziś dla mnie najważniejsza. Bardzo ją kocham, nie chcę stracić, jest całym moim życiem

- zaznacza. Dodał także, że planują już dzieci. Jak na razie uzgodnili, że chcieliby mieć dwójkę - chłopca i dziewczynkę. Zdjęcia Jacka Protasiewicza i jego ukochanej Darii Brzezickiej znajdziecie w galerii na górze strony.

Jacek Protasiewicz wspomniał o byłej żonie

Jacek Protasiewicz był już wcześniej żonaty. Jego żoną była Patrycja Matusz, która jest politolożką, prorektorką ds. projektów i relacji międzynarodowych oraz profesorką Uniwersytetu Wrocławskiego. Rozwiedli się w 2019 roku. W rozmowie z "Super Expressem" Protasiewicz przyznał, że w dużej części on jest odpowiedzialny za tę sytuację. "Dwa razy w życiu znalazłem się w sytuacji, w której wszystko stało się jasne, dokładnie takie, jakie ma być. Ten pierwszy raz zgasł pewnie w większości z mojej winy, bo za dużo było pracy, mojego zaangażowania w politykę, a za mało było troski, miłości. Tym razem z Darią tego błędu nie popełnię" - podsumował.

Związek z dużą różnicą wieku może się udać?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.