Małgorzata Rozenek wylewa siódme poty w nowej sesji. W sieci burza. "Zawiść ludzka nie zna granic"

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bohaterką nowego wydania magazynu "Viva!". Celebrytka wystąpiła w wyjątkowej sesji zdjęciowej nawiązującej do jej nowego programu "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Zdjęcia wywołały ogromne emocje wśród internautów. Część zarzuca jej, że jest jej w show-biznesie aż nadto.

Niedawno na antenie stacji TVN zadebiutował nowy format "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" z Małgorzatą Rozenek-Majdan w roli głównej. W poprzednim odcinku celebrytka zmierzyła się z pisarzem, Łukaszem Orbitowskim, podczas wyścigu w lodowatych wodach Bałtyku. Drugim rywalem Rozenek był siatkarz Łukasz Kadziewicz. Wyzwaniem była tym razem wspinaczka na komin, który ma ponad 250 metrów wysokości. Zadanie wymagało nie tylko ogromnej sprawności fizycznej, ale także pokonania lęku wysokości. Małgorzata Rozenek przyznała, że jej mąż, Radosław Majdan był przekonany, że jego żona sobie nie poradzi. - Radzio we mnie nie wierzy w tym zadaniu. Powiedział wprost, nie ma szans - wyjawiła Małgorzata w programie. Finał zaskoczył samą Rozenek, która wspięła się aż na 130 metrów komina. Łukasz Kadziewicz zakończył wspinaczkę po 40 metrach i tym samym przegrał rywalizację. Nowym program celebrytki ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Równie gorące emocje wywołały trzy nowe okładki magazynu "Viva!" na których pojawiła się Małgorzata Rozenek.

Zobacz wideo Jędrzejczyk o współpracy z Rozenek-Majdan. Musiała stanąć w jej obronie

Małgorzata Rozenek na trzech okładkach "Vivy!". Na Instagramie burza. "Zawiść ludzka jest okropna"

Małgorzata Rozenek od kilku tygodni promuje swój nowy program "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Z tej okazji celebrytka pojawiła się na okładce najnowszego wydania magazynu "'Viva!". Autorem zdjęć jest Mateusz Stankiewicz. Rozenek ma nie jedną, ale trzy różnie okładki.  Dwa zdjęcia powstały na sali gimnastycznej, a trzecie na basenie. Wyzwanie związane z pływaniem pojawiło się już w pierwszym odcinku jej nowego show. Jak Małgorzata Rozenek poradziła sobie z ekstremalnymi zadaniami? Sprawdź zdjęcia z programu w naszej galerii na górze strony.

Zniknęła z telewizji, ale tylko na chwilę. Na bankiety nie chodzi, bo woli czas spędzić na sali ćwiczeń. Małgorzata Rozenek-Majdan decyzję o medialnej ciszy podjęła z własnej woli. To część jej planu na życie, który ma rozpisany na wiele lat w przód. Na razie jej droga do osiągnięcia wyznaczonego celu to dosłownie krew, pot i łzy - czytamy w zapowiedzi wywiadu, która pojawiła się na profilu magazynu "Viva!" na Instagramie.

Publikacja wywołała ogromne emocje wśród czytelników. Wielu internautów niezbyt pochlebnie ocenia poczynania celebrytki i jest przemęczona jej nadmierną obecnością w mediach. "Jezu, tylko nie ona", "Nie obserwuję, ale jak przewijam Instagram, to czuję się osaczona. Już boję się otworzyć lodówkę", "Wszystko robi, by być na siłę w tym show-biznesie" - czytamy w komentarzach. Pojawiły się także głosy wsparcia i oburzenia na krytykę Małgorzaty Rozenek. "Jest pracowita i wytrwała. Zawiść ludzka jest okropna", "Kobieta niezwykle inspirująca w konsekwencji, rzetelności i wytrwałości. Wzór", "Zazdrość ludzka nie zna granic. Dorośli ludzie, a myślenia zero. Wstyd" - czytamy. A wy co sądzicie o nowym projekcie Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek na okładce 'Vivy!'Małgorzata Rozenek na okładce 'Vivy!' fot. instagram.com/viva_magazyn

Joanna Jędrzejczyk w obronie Małgorzaty Rozenek. "Gosia jest tytanem pracy"

Joanna Jędrzejczyk w programie "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" TVN-u jest wsparciem Małgorzaty-Rozenek. Jak się okazuje, ma bardzo pozytywny stosunek do celebrytki. W rozmowie z Weroniką Zając z Plotka wyjawiła, jak wspomina wspólną pracę i bliższe poznanie Małgorzaty Rozenek. - Gosia jest tytanem pracy. Jest naprawdę ciężko pracującą osobą, która wie, co ma robić i jest też osobą, która pracuje od wielu lat w telewizji i zna formaty oraz schematy pracy. Jest osobą, która jak sobie postanowi coś osiągnąć, postawi jakiś cel, to uparcie do niego dąży - podkreśliła Joanna Jędrzejczyk. W dalszej części rozmowy sportsmenka odniosła się do ogromnej krytyki, jakiej poddawana jest Rozenek. - Zawsze mówię, że osoby, które finalnie się pokazują w jakimś filmie, serialu czy reklamie, to są osoby, które sobie bardzo ciężko zapracowały na to, żeby być w tym miejscu, gdzie są. Każda praca, każdy zawód mają jasną i ciemną stronę. Tą ciemną, jest ta ciężka praca i poświęcenie. Gosia jest bardzo wartościową kobietą. Chciałabym, żeby wiele osób spojrzało na nią, jako na osobę, która bardzo ciężko pracuje na to, co w życiu ma, bo naprawdę wymaga to ogromu poświęcenia i rezygnacji z przyjemności na rzecz odnoszenia sukcesów - podsumowała. Cały wywiad Joanny Jędrzejczyk z redaktorką serwisu Plotek.pl przeczytacie tutaj

 
 
 
Nowy program Małgorzaty Rozenek. Co o nim sądzisz?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.