Sławomir Świerzyński z Bayer Full ma dużo młodszą żonę. Poznał ją, gdy miała 16 lat. Była jego uczennicą

Nieiewle osób wie, że związek Świerzyńskiego trwa w zasadzie tyle samo, co jego kariera sceniczna. Muzyk poznał swoją żonę, gdy ta miała 16 lat. Gdzie spotkali się poraz pierwszy?

Sławomir Świerzyński to lider jednego z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych zespołów disco polo, Bayer Full. Z pewnością kojarzycie takie hity jak "Wszyscy Polacy", "Moja mała blondyneczko" czy "O Karolino". Grupa istnieje w zasadzie od 1984 roku i wciąż ma spore zasięgi działania. Poza sceną Świerzyński również ma co robić. Od 40 lat tworzy szczęśliwy związek ze swoją żoną, Renatą. Para doczekała się trójki dzieci, dwóch synów i córki. Od 2016 roku pociechy również tworzą swój własny zespół disco polo, Baby Full. Okazuje się, że Świerzyński, który na scenie jest liderem, w małżeństwie pozwala przejmować stery swojej żonie. Czym dokładnie zajmuje się ukochana muzyka? Więcej wyjątkowych zdjęć pary znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Danuta Martyniuk o zazdrości w związku. Jak reaguje na fanki Zenka?

Sławomir Świerzyński nie zarządza swoimi pieniędzmi. "To żona jest księgową" 

Lider zespołu Bayer Full otwarcie przyznał, że finansami w domu kieruje jego żona, Renata. "To żona za wszystko płaci i jest księgową. Gdy jedziemy na wypoczynek, to ja znam języki i jestem od gadania, a ona jest księgową i jest od wydawania. (...) Żona ma na wszystko i może kupować, co chce i gdzie chce. Ale wszystko oczywiście w granicach rozsądku. Gdy ja potrzebuję pieniędzy, to jej mówię, że muszę kupić to czy tamto i dostaję. Ale kwiatki to już ja jej kupuję, bo to znaczy, że o niej pamiętam" - tłumaczył w rozmowie z "Faktem".

Sławomir Świerzyński z żonąSławomir Świerzyński z żoną Sławomir Świerzyński z Bayer Full ma dużo młodszą żonę. Była jego uczennicą. Fot. KAPiF.pl

Sławomir Świerzyński poznał swoją żonę na obozie 

Spotkali się, kiedy Renata miała 16 lat. Świerzyński pracował jako nauczyciel muzyki i organista. Prowadził nawet chór. Oprócz tego muzyk był również opiekunem na obozie harcerskim. To właśnie tam spotkał swoją młodszą o sześć lat żonę. Od tego czasu nieprzerwanie tworzą udany związek. "Żartuję, że wszystko, co najlepsze wziąłem ze szkoły: żonę, mieszkanie..." - przytaczała jego wypowiedź Plejada. Poza sceną para zajmuje się gospodarstwem rolnym. Lider Bayer Full pasjonuje się końmi i ma nawet własną stadninę. ZOBACZ TEŻ: Lider Bayer Full na co dzień mieszka jak król! Ma też jacht i stadninę, która na siebie zarabia

Wyobrażacie sobie wesele bez muzyki Bayer Full?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.