Paulina Krupińska podzieliła się zaskakującą nowiną. Jej dzieci są przeszczęśliwe. "Szukamy imienia"

Paulina Krupińska opublikowała na Instagramie nagranie, w którym przedstawiła nowego członka rodziny. Przy okazji poprosiła internautów o pomoc. Ci jak zwykle stanęli na wysokości zadania.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka od lat tworzą jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Zakochani stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Jakiś czas później powitali na świecie córkę Antoninę, a następnie syna Jędrzeja. Rodzina jest ze sobą bardzo zżyta. Wspólnymi chwilami zdarza im się dzielić w mediach społecznościowych. Tym razem prowadząca "Dzień dobry TVN" poinformowała o tym, że w jej domu zaszły zmiany. Jak się okazuje, do rodziny dołączył czarujący gryzoń. Internauci oniemieli z zachwytu. 

Zobacz wideo Paulina Krupińska o Dniu Kobiet i mieszkaniu w Zakopanem. „Nigdy się nie zestarzeję!"

Paulina Krupińska przekazała radosną informację. "Nasz nowy członek rodziny"

Paulina Krupińska, aby sprawić radość swoim dzieciom, zakupiła chomika dżungarskiego i postanowiła pochwalić się tym na Instagramie. Na nagraniu, które opublikowała, możemy zobaczyć, jak małe zwierzątko wyłania się z trocin w klatce, z zainteresowanie rozgląda się dookoła, a następnie ponownie się chowa. "Nasz nowy członek rodziny. Szukamy imienia dla tego słodziaka chomiczka. Idziemy za parę dni do weterynarza, więc może okazać się dziewczynką. Na razie jest podobno chłopakiem" - napisała pod postem. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Paulina Krupińska szuka imienia dla chomika. Poprosiła o pomoc internautów

Opublikowany post nie pozostał bez echa w sieci. Internauci tłumnie zareagowali na prośbę Pauliny Krupińskiej i ruszyli do komentowania. Wielu z nich podzieliło się własnymi doświadczeniami związanymi z posiadaniem tego typu zwierzątka. Ponadto niektórzy podali nawet przykładowe imiona, które mogłyby się dobrze sprawdzić dla chomika. "O rany czuję, że mnie też chomiczek czeka" - napisała jedna z internautek. "Ja miałam Pućka" - dodała kolejna. "Śliczny jest" - stwierdziła następna. "U nas był Kazik, Mietek i dziewczynka Cookie" - napisała jeszcze jedna. Jak na razie Paulina Krupińska nie poinformowała, czy zdecydowała się na któreś z nich. ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska wyszła z domu i zapozowała w samym ręczniku. Wszystko to w ramach... prezentu.

 
Miałeś kiedyś chomika?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.