Magdalena Lamparska przeszła totalną metamorfozę. Schudła dziesięć kilo bez diet. Znalazła swój sposób

Magdalena Lamparska przeszłą metamorfozę, której nie da się niezauważyć. Aktorka schudła ponad 10 kilogramów. Zdradziła, jak udało jej się to zrobić.

Magdalena Lamparska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Rozpoznawalność zyskała już jakiś czas temu i teraz może poszczycić się całkiem sporą rzeszą fanów. Świadczy o tym chociażby liczba obserwujących w mediach społecznościowych. Lamparska należy do grona gwiazd, które obecnie wyglądają inaczej, niż kiedyś. Aktorka przeszła metamorfozę i schudła ponad 10 kilogramów. Wyjawiła, jak udało jej się osiągnąć taki efekt.

Zobacz wideo Magda Gessler sporo schudła. Jakim sposobem?

Magdalena Lamparska ma swój sposób na utratę kilogramów. Podzieliła się nim z fanami

Media społecznościowe Magdaleny Lamparskiej to miejsce, w którym można podpatrzeć zakulisowe życie rozchwytywanej aktorki. Chętnie dzieli się ona swoimi odczuciami i regularnie informuje, co u niej słychać. Gwiazda serialu "39 i pół" wielokrotnie wspominała, że diety nie są dla niej i generalnie od nich stroni. Zdaniem Lamparskiej nie przynoszą one zadowalających efektów w perspektywicznym spojrzeniu i zdecydowanie lepszą opcją jest zdrowe, zbilansowane odżywianie. Lamparska na to właśnie stawia. Aktorka nie stroni także od ruchu i wysiłku fizycznego. Sport odgrywa w jej życiu ważną rolę i absolutnie nie jest przykrym obowiązkiem. Wręcz przeciwnie.

Magdalena Lamparska stawia na sport. Ma swoją ulubioną dziedzinę

W wywiadzie dla "Super Expressu" Lamparska zdradziła, co pomogło jej w zrzuceniu kilogramów. - Często biegam, i to długie dystanse. Potrafię na przykład włożyć buty do biegania nawet po godzinie 23.00. To jest dla mnie nie tylko wysiłek fizyczny, ale i rodzaj medytacji i uspokojenia myśli - wyjawiła aktorka. Lamparska nie ma problemu z pokazywaniem, jak wygląda naprawdę i dzieleniem się z internautami fotografiami mocno eksponującymi sylwetkę. Na instagramowym koncie aktorki nie brakuje zdjęć w typowo sportowych topach, eksponujących wyćwiczony brzuch i ramiona. Jak widać samoakceptacja to coś, z czym Lamparska nie ma problemu. Połączenie zbilansowanej diety i ruchu dało wyraźny efekt, a utrata kilogramów nastąpiła w bardzo zdrowy sposób. To zdecydowanie lepsza opcja, niż głodzenie się lub zażywanie niesprawdzonych specyfików. Więcej zdjęć odmienionej aktorki znajduje się w galerii na górze strony.

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska fot. Instagram @magdalamparska

Lubisz uprawiać sport?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.