Figura nieszablonowo nazwała córki. Koko i Kaszmir miały nieprzyjemności w szkole? "Były znaczące"

Katarzyna Figura to dumna mama trójki dzieci. Ma syna Aleksandra oraz dwie córki o niespotykanych w Polsce imionach. W rozmowie z nami aktorka opowiedziała nieco więcej na ten temat.

Koko i Kaszmir dziś są dorosłe. Przebywają za granicą i tam prowadzą swoje kariery. - Moje córki mają zainteresowania artystyczne. Są wspaniałe i pozostawiam im wolną rękę. Na tyle, na ile mogę, to je wspieram - mówiła ich mama dla Jastrząb Post. Wielu wciąż jednak zaskakują rzadkie imiona córek Figury. Czy w związku z takim wyborem dziewczyny miały kiedyś problemy w szkole?

Zobacz wideo Figura o Koko i Kaszmir. Wyjaśnia wybór imion

Katarzyna Figura o imionach córek. "Były od razu znaczące"

Ze znaną aktorką spotkaliśmy się podczas konferencji związanej z drugim sezonem "LOL: Kto się śmieje ostatni", który będzie dostępny od 26 kwietnia na Prime Video. Zapytaliśmy Figurę nie tylko o pracę na planie, ale również o jej córki, które nie przestają ciekawić internautów. Z jakiego powodu aktorka nazwała je tak oryginalnie? - Wszyscy pamiętali ich imiona. Julii było kilka, Kamil było kilka, a Koko i Kaszmir były jedyne. Od początku cieszę się, że posiadają takie imiona. Są wyjątkowe. To sprawia, że mogły cieszyć się życiem i były od razu znaczące - wyznała Katarzyna Figura. Czy jako znana aktorka w Polsce chciałaby widzieć córki również w rodzimym show-biznesie?

Nie myślę o tym. One zresztą mają zupełnie inne plany

- powiedziała nam. Zdjęcia córek Katarzyny Figury znajdziesz w galerii na górze strony. 

 

Katarzyna Figura wspomina udział w "Tańcu z gwiazdami". "Sytuacja, która bardzo dużo mi dała"

W rozmowie z reporterką Plotka Katarzyna Figura wspomniała też o swoim udziale w "Tańcu z gwiazdami". Aktorka zatańczyła w show z Rafałem Maserakiem w 2008 roku, kiedy program realizowała jeszcze stacja TVN. Niestety po trzech odcinkach gwiazda odpadła z programu. Po latach uważa jednak, że ta przygoda bardzo dużo jej dała. - To był 2008 rok i przygoda nieprawdopodobna i wyzwanie, żeby zachwycić i żeby w ogóle wejść w taniec. To jest coś niesamowitego. To jest niesamowita sztuka - ruch, taniec. Myślę, że to była też nietypowa dla mnie sytuacja, ale która bardzo dużo mi dała. Również w tym aktorskim wymiarze - powiedziała Katarzyna Figura w rozmowie z reporterką Plotka. 

Podobają ci się nietypowe imiona?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.