Małgorzata Rozenek zdradziła partnera. Do wszystkiego się przyznała

Małgorzata Rozenek potwierdziła, że zdradziła swojego partnera. O wszystkim opowiedziała podczas jednego z ostatnich wywiadów.

Małgorzata Rozenek to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Ogromną rozpoznawalność przyniósł jej program "Perfekcyjna pani domu", w którym pokazywała, jak należy zadbać o porządek i odpowiedni wygląd pomieszczeń. Kolejnym hitem z udziałem Rozenek okazał się format "Projekt lady" telewizji TVN. Rola prowadzącej pasowała do niej doskonale, a dobrych manier jej nie brakowało. Mimo pozornej doskonałości Małgorzata Rozenek nie jest tak krystaliczna, jak mogłoby się wydawać. Okazuje się, że zdradziła swojego partnera.

Zobacz wideo Jędrzejczyk staje w obronie Rozenek

Małgorzata Rozenek jednak nie jest perfekcyjna? To, co zrobiła, budzi kontrowersje

Podczas wywiadu z Żurnalistą Małgorzata Rozenek musiała stawić czoła zarówno tym lekkim, jak i nieco bardziej poważnym tematom. Mimo wszystko rozmowa miała pozytywny charakter i przebiegła w profesjonalnej atmosferze. W pewnym momencie rozpoczęła się seria pytań, na które należało odpowiedzieć tylko jednym słowem. Klasyczne tak lub nie. Żurnalista zapytał wówczas Rozenek o to, czy kiedykolwiek zdradziła swojego partnera. Ta pewnym głosem odpowiedziała, że tak. Szczegóły dotyczące sytuacji nie są jednak znane i nie jest wiadome, o którego z partnerów chodzi. Podczas rozmowy Rozenek dodała, że sama również była zdradzona. Kulisy tego zajścia również nie zostały rozwinięte.

Małgorzata Rozenek odnalazła szczęście u boku Radosława Majdana. Piłkarz nie jest jej pierwszym wybrankiem

Obecnie Małgorzata Rozenek jest żoną Radosława Majdana. Zakochani wydają się być naprawdę szczęśliwi i tworzą zgraną rodzinę. Świadczą o tym publikowane w mediach społecznościowych treści. Często mają one wyjątkowo ciepły charakter. Majdan nie jest jednak pierwszą miłością Rozenek. Poprzednio związana ona była z Łukaszem Bukaczewskim i Jackiem Rozenkiem. Im także ślubowała miłość, lecz ostatecznie nic z tego nie wyszło. Ostatecznie w życiu Małgorzaty doszło do dwóch rozwodów. Jak widać, musiały się one odbyć, aby spotkać prawdziwą, kolejną miłość i znów cieszyć się urokami życia u boku drugiej osoby. Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek z ostatnich eventów znajduje się galerii na górze strony.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan KAPIF.pl / KAPIF.pl

Co sądzisz o wybaczeniu zdrady partnerowi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.