Tomasz Jakubiak sporo schudł. Odstawił dwa składniki. "Jakoś tak lepiej się człowiek czuje"

Tomasz Jakubiak może pochwalić się spektakularną metamorfozą. Juror programu "MasterChef Nastolatki" wprowadził pewne restrykcje do swojego jadłospisu. Co takiego zmienił?

Tomasz Jakubiak od wielu lat występuje w programach o tematyce kulinarnej. Swoje przepisy często prezentował także w śniadaniówkach. Obecnie widzowie mogą oglądać go w formacie "MasterChef Nastolatki", gdzie zasiada w jury z Dorotą Szelągowską i Michelem Moranem. Jakiś czas temu Tomasz Jakubiak postanowił zmienić swoje życie. Zmiany w jego sylwetce są widoczne gołym okiem. Jak gwieździe "MasterChef Nastolatki" udało się zrzucić nadprogramowe kilogramy? Po więcej zdjęć dotyczących tematu zapraszamy do galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Magda Gessler schudła 12 kilogramów. Jaki jest jej sekret?

Tomasz Jakubiak pokazał stare zdjęcia. "Zero diety, ale prawie zero..."

Tomasz Jakubiak prężnie działa na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje go prawie 70 tysięcy użytkowników. To właśnie na tej platformie juror programu "MasterChef Nastolatki" pochwalił się jakiś czas temu efektami spektakularnej metamorfozy. Opublikował swoje stare i aktualne zdjęcia, na których widać, że udało mu się sporo schudnąć. W opisie pod postem Jakubiak odniósł się do zmian w sylwetce. "Był Tomek i nie ma Tomka" - napisał. Później wyjawił, czemu zawdzięcza utratę wagi. Jak się okazuje, to zasługa odstawienia pewnych składników. "Zero diety, ale prawie zero glutenu i alko [alkoholu - przyp.red.]. Jakoś tak lepiej się człowiek czuje" - napisał na swoim profilu na Instagramie.

Post Tomasza Jakubiaka wywołał różne emocje. Niektórzy zachwycali się metamorfozą jurora, a inni komentowali jego metodę na odchudzanie. "Ale nie tyjemy od glutenu. Każdy dietetyk to powie. Tu bardziej raczej ta rezygnacja z alko zadziałała", "Tuczy nadwyżka kaloryczna, a nie gluten", "Można jeść wszystko , chudnie się od deficytu kalorii - a nie od unikania produktów" - pisali. A wy co sądzicie? 

 

Kinga Zawodnik schudła ponad 50 kilogramów. Zdecydowała się na operację

Do gwiazd, które mogą pochwalić się utratą wagi, należy także Kinga Zawodnik. Jakiś czas temu celebrytka zdecydowała się na operację bariatryczną i wprowadziła do życia zdrowe nawyki. -  Na ten moment schudłam już ponad 50 kilogramów, w osiem i pół miesiąca. To jest bardzo dużo - wyznała dla Pomponika. Na swoim profilu na Facebooku opisała, jak zmieniło się jej życie. "Wreszcie widzę swoją szyję. Czuję się zdecydowanie lepiej. Włosy nadal wypadają, ale już mniej. Mam mniejszą zadyszkę. Lepiej mi się śpiewa, bo przepona jest odciążona. Jem wartościowe produkty. Zaprzyjaźniłam się z aktywnością fizyczną już na dobre" - pisała. ZOBACZ TEŻ: Sekret sylwetki Evy Longorii. To znajduje się w jej jadłospisie

Tomasz JakubiakTomasz Jakubiak Fot. KAPiF.pl

Co sądzisz o metamorfozie Tomasza Jakubiaka?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.