Paulla przeszła spektakularną metamorfozę. Trudną ją rozpoznać. Ekspert: Wygląda doskonale [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulla przeszła metamorfozę i wygląda teraz zupełnie inaczej. Wokalistka na dobre pożegnała krótkie, ciemne włosy i jest teraz blondynką. Efekt zmian ocenił ekspert.

Paulla to z całą pewnością jedna z najpopularniejszych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Popularność zyskała już lata temu i jej głos niemal natychmiast zyskał całkiem sporą rzeszę fanów. Wokalistka przez długi czas stawiała na bardzo charakterystyczny wizerunek, którego nieodłącznym elementem były krótkie, ciemne włosy. Teraz Paulla postawiła na blond i zdecydowanie dłuższą fryzurę. Efekt zmian ocenił Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.

Zobacz wideo Paulla otwarcie o operacjach plastycznych

Paulla jest teraz blondynką. Tak wygląda po metamorfozie

Na instagramowym koncie Paulli jest teraz naprawdę gorąco. Wszystko z powodu treści, jakie publikuje wokalistka. Już na pierwszy rzut oka widać, że znana z przeboju "Od dziś" gwiazda wygląda zupełnie inaczej. Największą różnicę widać na głowie piosenkarki. Włosy są wyraźnie dłuższe i jaśniejsze. Nowej fryzurze Paulli przyjrzał się Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.

Paulla postawiła na radykalną metamorfozę i trzeba przyznać, że wyszło jej to na dobre. Wokalistka wygląda doskonale. Długie włosy zdecydowanie lepiej do niej pasują i świetnie wpisują się w obecne trendy. Krótki, wysoko podcięty bob w ciemnej tonacji niepotrzebnie dodawał lat i powagi. Nie bez znaczenia jest obecne uczesanie - nie ma mowy o przysłowiowym efekcie hełmu - rządzi naturalność. To naprawdę bardzo dobry kierunek. Koloryzacja w ciepłej tonacji na poziomie jasnego blondu również pasuje do piosenkarki doskonale. Świetnie podkreśla kolor oczu i odcień skóry. Patrząc na Paullę w nowym wydaniu tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić - jest kobieco, elegancko, a jednocześnie z pazurem. Takie przemiany lubimy najbardziej - stwierdził Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.
 

Paulla nie przypomina siebie sprzed lat. Zmieniła się nie tylko fryzura, ale także styl ubierania

Metamorfoza wokalistki to nie tylko włosy. Składa się na nią także zupełnie nowa garderoba i całkiem inne formy. Krótkie, często dopasowane sukienki i wysokie platformy odeszły w niepamięć i ustąpiły miejsca nonszalanckim garniturom i pełnym klasy zestawom. Jak widać w przypadku Paulli czas bardzo jej służy. Metamorfoza artystki to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Paulla na koncercie.Paulla na koncercie. Fot. Kapif.pl

Co sądzisz o metamorfozie Paulli?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.