Protasiewicz rozpieszcza ukochaną. Tu jajecznica, tam kanapka. "Darusia uwielbia sery"

Jacek Protasiewicz nie przestaje chwalić się w sieci związkiem z młodszą o 35 lat Darią Brzezicką. Jak się okazuje, zakochani prześcigają się w gotowaniu sobie posiłków.

O Jacku Protasiewiczu w mediach głośno zrobiło się w połowie kwietnia. Polityk PSL opublikował na platformie X kilka obraźliwych wpisów, za co decyzją Donalda Tuska został odwołany ze stanowiska wojewody dolnośląskiego. Na jednym z zamieszczonych wówczas przez Protasiewicza zdjęć widać jego partnerkę, 22-letnią polityczkę i działaczkę społeczną, Darię Brzezicką. Relacja pary, szczególnie ze względu na sporą różnicę wieku, wywołała w sieci poruszenie.

Zobacz wideo Co ją zaskoczyło?

Jacek Protasiewicz gotuje dla partnerki. Jajecznica to jego popisowe danie

Tuż po skandalu związanego ze wpisami Jacek Protasiewicz na kilka dni zniknął z portalu X. 22 kwietnia polityk dodał jednak kolejny post, w którym podzielił się nowymi szczegółami prywatnego życia. Zamieszczone przez Protasiewicza zdjęcie przedstawia śniadanie, które przygotował dla ukochanej Darii. Polityk przy okazji wytłumaczył swoją nieobecność. Razem z partnerką spędzał wakacje na Malcie.

Na śniadanie dzisiaj moje danie popisowe: jajecznica na szyneczce (najlepiej szwarcwaldzkiej, ale jako że wróciliśmy z Malty dopiero wczoraj, nie zdążyłem kupić), lekko ścięta, plus kanapki z serem

- chwali się polityk. "Darusia uwielbia sery, zwłaszcza parmigiano, więc na wyjeździe była szczęśliwa" - dodał. Okazuje się, że ukochana Protasiewicza także dogadza mu w kuchni. Jak wyznał w kolejnym wpisie na platformie X, przygotowała dla niego leczo. "Dzisiaj Senior będzie je miał na lunch. Dziękuję, kochanie! Jest bardzo, bardzo dobre! Seniorowi smakuje. Naprawdę!" - napisał.

Daria Brzezicka o relacji z Jackiem Protasiewiczem

Ukochana Protasiewicza została zapytana o związek z politykiem przez "Super Express". Potwierdziła, że są parą od dwóch lat i dodała, że negatywne komentarze na ten temat nie robią na niej wrażenia. "Tak, jesteśmy parą z Jackiem. Jestem przyzwyczajona do ataków po linczu, jaki miałam w związku z Oskarem Szafarowiczem" - powiedziała. Przypomnijmy, że o Darii Brzezickiej zrobiło się głośno już w ubiegłym roku. Jako studentka UW Brzezicka zebrała podpisy, a następnie złożyła do władz uczelni petycję w sprawie relegowania z niej wspomnianego działacza PiS.

Co myślisz o chwaleniu się związkiem w sieci?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.