Rozenek ostro o Stanowskim. Ależ słowa!

W wywiadzie u Żurnalisty Małgorzata Rozenek została zapytana o Krzysztofa Stanowskiego. Celebrytka wyraźnie dała znać, że nie przepada za kontrowersyjnym dziennikarzem.

Krzysztof Stanowski zdobył medialną rozpoznawalność, gdy był jednym z dziennikarzy Kanału Sportowego. Głośno było o nim chociażby za sprawą jego materiału o Natalii Janoszek. Kontrowersyjny dziennikarz ma spore grono zwolenników, jak i przeciwników. W wywiadzie u Żurnalisty Małgorzata Rozenek wyraźnie dała znać, że nie przepada za Stanowskim. 

Zobacz wideo Rozenek komentuje materiał Stanowskiego o Natalii Janoszek

Małgorzata Rozenek nie przepada za Krzysztofem Stanowskim. "Radzio ma tutaj swój wpływ"

Małgorzata Rozenek w najnowszym wywiadzie została zapytana o Stanowskiego. Okazuje się, że celebrytka nie ma najlepszego zdania o dziennikarzu. Jak sama przyznała, przyczynił się także do tego jej mąż Radosław Majdan. - Nie łączą nas żadne wartości (...). Na pewno Radzio ma tutaj swój wpływ, bo szczerze mówiąc nie wiedziałam, kim jest Krzysio Stanowski, dopóki Radosław mi o tym nie powiedział (...). Jakoś nie szukałam informacji na jego temat, ale w pewnym momencie, jak zaczęły te informacje docierać, zdałam sobie sprawę, że tam w ogóle nie łączy nas nic - podkreśliła Małgorzata Rozenek w rozmowie z Żurnalistą. Prowadzący przypomniał, że Radosław Majdan nie był zadowolony z faktu, że Małgorzata Rozenek udzieliła wywiadu Małgorzacie Domagalik w Kanale Sportowym. - Ja nie poszłam do Kanału Sportowego, ja poszłam do pani Domagalik - zareagowała Rozenek. 

Małgorzata Rozenek już wcześniej krytykowała Krzysztofa Stanowskiego w mediach

Warto przy tym dodać, że już wcześniej Małgorzata Rozenek krytykowała publicznie Stanowskiego. W lutym tego roku w rozmowie z portalem Świat Gwiazd wyznała, że nie podziela entuzjazmu co do osoby dziennikarza. - Jestem osobą naprawdę niepodzielającą entuzjazmu na temat redaktora Stanowskiego, ani tego co robi zawodowo, ani tego jak zachowywał się przez ostatnie parę lat. Rzadko kiedy mam okazję, żeby się z Kingą Rusin zgodzić, ale w tym przypadku się zgadzam - powiedziała Małgorzata Rozenek w rozmowie z reporterką Świata Gwiazd. Celebrytka nawiązała tym samym do medialnej kłótni pomiędzy Rusin a Stanowskim, która wywiązała się w mediach społecznościowych

Małgorzata Rozenek nie przepada za Krzysztofem StanowskimMałgorzata Rozenek nie przepada za Krzysztofem Stanowskim Małgorzata Rozenek nie przepada za Krzysztofem Stanowskim. Fot. KAPiF

Jesteś fanem dziennikarstwa Krzysztofa Stanowskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.